Netflix wyprodukowane filmy. Jakie produkcje należą do streamingowego giganta?

Netflix Original zdobywa coraz większą popularność i uznanie. Produkcje autorstwa Netflix stają się mocnym konkurentem na rynku filmów i seriali. Sprawdzamy, jakie filmy warto obejrzeć! Zobaczcie sami czym do tej pory zachwycił Netflix.

Multimedia

Netflix jest światowym liderem w streamingu video. Dzięki umowie bez zobowiązania, abonenci serwisu Netflix mają nieograniczony dostęp do programów na różnych ekranach w dowolnym miejscu i czasie. Użytkownik może oglądać, przerywać i wznawiać programy w dowolnym momencie, bez przerw na reklamy.

Netflix wyprodukowane filmy

Platforma streamingowa pęka w szwach od coraz to nowszych produkcji. Co miesiąc pojawiają się kolejne głośne tytuły, które szybko trafiają na listę najchętniej oglądanych. Z powodu tak obszernej biblioteki, znalezienie najlepszego filmu na seans często stanowi wyzwanie. Postanowiliśmy sprawdzić na jakie filmy produkcji Netflixa warto zwrócić uwagę.

Co oznacza termin Netflix Original i dlaczego figuruje przy produkcjach stworzonych przez inne stacje? Zobacz więcej

Zanim jednak przejdziemy do zestawienia najlepszych filmów Netflix Original, trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, co właściwie oznacza słowo "oryginał" dla Netflixa? W celu uzyskania uprawnień do udostępniania Netflix od lat współpracuje z wieloma dostawcami materiałów takich jak: seriale, filmy i programy. Dystrybuuje lub nabywa do nich prawa na wyłączność. Oprócz tego serwis produkuje własne treści. W jednym i drugim przypadku materiały te są określane wspólną nazwą Netflix Originals.

Filmy Netflix Originals

W naszym zestawieniu oryginalnych filmów Netflix znajdują się między innymi:
- "Anihilacja" - Lena (Natalie Portman), biolożka i była żołnierka, próbuje rozwikłać tajemnicę zaginięcia swojego męża w Strefie X — nieprzyjaznym i tajemniczym miejscu rozciągającym się wzdłuż amerykańskiego wybrzeża — dlatego dołącza do grupy śmiałków, którzy zamierzają zajrzeć do jej wnętrza.
- "Tyler Rake ocalenie" - Doświadczony najemnik (Chris Hemsworth) jedzie do Bangladeszu, by odnaleźć porwanego syna barona narkotykowego. Ta z pozoru zwykła misja szybko zmienia się w desperacką walkę o życie.
...i wiele więcej! Zobaczcie co jeszcze dla Was przygotowaliśmy w Galerii:

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×