Netflix zmienia strategię! Filmy serwisu trafią najpierw do kin

Do tej pory większość filmu Netfliksa wpierw trafiało do biblioteki serwisu, a dopiero potem pojawiały się ewentualnie w kinach. Teraz ma się to zmienić! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Netflix to nie tylko seriale, ale także filmy! Mimo że serwis najbardziej znany jest z dobrych seriali, to udało mu się także wyprodukować sporo dobrych filmów, na których czele stoi nagrodzona Oscarem "Roma".

Meryl Streep, Antonio Banderas i Gary Oldman w zwiastunie nowego filmu Netfliksa!Zobacz więcej

Teraz amerykański serwis streamingowy szykuje prawdziwą filmową ofensywę! Już nie długo na ekranach pojawią się takie filmy jak "Pralnia" z Meryl Streep, Antonio Banderasem i Garym Oldmanem, "Nazywam się Dolemite" z Eddiem Murphym i Wesley Snipesem czy "Irlandczyk" w reżyserii Martina Scorsese! Filmy te mają powalczyć o wszystkie najważniejsze nagrody filmowe, w tym o Oscary!

Drugi sezon powstaje bez Agnieszki Holland! Na jakim etapie są prace?Zobacz więcej

Wraz z postawieniem na filmy wysokiej jakości, przyszły także zmiany w dystrybucji. Większość dotychczas wyprodukowanych filmów od razu trafiało bo biblioteki Netfliksa. Dystrubucji kinowej albo nie było wcale, albo była traktowana drugoplanowo. Film "Bright" był nawet promowany w kontrze do tradycyjnych kin. Teraz ma się to zmienić!

Od tego sezonu największe filmowe hity Netfliksa wpierw pojawią się w amerykańskich kinach, a dopiero potem zostaną udostępnione na platformie streamingowej. Opóźnienie nie będzie jednak długie - będzie wynosić od kilku dni do kilku tygodni. Zmiany w dystrybucji dotkną zapewne wyłącznie widzów z USA. Nie ma bowiem póki co żadnych informacji o tym, żeby filmy Netfliksa miały trafiać do kin w innych częściach świata.

Zobacz galerię

Najlepsze seriale Netflix

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×