netflix

Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy. Z tymi serialowymi bohaterami chciałbyś się przejechać na rowerze. Oto nasza lista!

Może jesteś z tych osób, które raczej rzadko wsiadają na rower, a tym bardziej dojeżdżają nim do pracy. 20 maja to jednak okazja do zmiany tych nawyków. Wykorzystaj Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy i pomyśl o przejażdżce. Wielu serialowych bohaterów naprawdę go lubi. Z nimi na pewno świetnie byś się bawił w drodze. Kogo dokładnie mamy na myśli?

20.05.2022Ranking

"Szpital New Amsterdam". Do lekarzy Maxa Goodwina chciałby trafić każdy widz w chorobie. Czy na pewno serialowi bohaterowie są takimi profesjonalistami?

"Szpital New Amsterdam" to serial, w którym wielu widzów zakochało się już od pierwszego odcinka. Rzadko spotykane choroby i innowacyjne pomysły na ich leczenie to nie jedyne powody, dla których oglądamy tę propozycję. Charyzmatyczny Max Goodwin oraz jego nieprzeciętny zespół to lekarze, o których opiece marzyłby każdy. Czy są oni jednak aż tak idealni? Jest parę rzeczy, które można im zarzucić.

20.05.2022Szpital New Amsterdam

Filmy gangsterskie to nie tylko "Krime Story. Love Story". Zobacz nasz wielki przegląd! Te produkcje odkryją przed tobą gangsterski świat

"Krime Story. Love Story" ostatnio króluje na Netflixie. Polski film opowiadający historię z gangsterami na pierwszym planie przyciąga wielu widzów. Jeżeli czujesz niedosyt po obejrzeniu tej produkcji lub chcesz zobaczyć coś w podobnym klimacie, to nasze zestawienie jest właśnie dla ciebie. Koniecznie zobacz naszą galerię, bo filmy gangsterskie to nie tylko "Krime Story. Love Story".

20.05.2022Krime Story. Love Story

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×