netflix

"Rzymskie dziewczyny". Netflix prezentuje kolejny serial o nastolatkach! Czym włoska produkcja różni się od hiszpańskiej "Szkoły dla Elity"? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

"Rzymskie dziewczyny" to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial o grupie rzymskich nastolatek, które odrzucają normy społeczne, szukając własnej tożsamości i niezależności. Serial już wkrótce trafi na Netflixa, a my na chwilę przed premierą sprawdzamy, czym "Rzymskie dziewczyny" różnią się od hiszpańskiej "Szkoły dla Elity".

11.11.2018Rzymskie dziewczyny

"1983". Byliśmy na planie nowego serialu Netflixa! To pierwszy polski serial światowej klasy? [RELACJA Z PLANU+ZDJĘCIA]

"1983" to pierwszy polski serial Netflixa, który trafi na czerwoną platformę już pod koniec listopada. Czego możemy się po nim spodziewać? Redakcja serwisu Telemagazyn.pl w czerwcu br. miała okazję odwiedzić plan serialu, a tam udało się nam porozmawiać z twórcami "1983". Czy wyobrażają sobie realizację tego projektu w polskiej telewizji? Ile tak naprawdę polskości będzie w "1983"? Sprawdźcie, co nam zdradzili!

11.11.20181983

Seriale animowane na Netflix. Firma zapowiada realizację kolejnych filmów i seriali animowanych! Oto pierwsze tytuły! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Każdego miesiąca niemalże 60% użytkowników serwisu Netflix z całego świata ogląda filmy, seriale oraz programy dla dzieci i rodzin. Firmie Netflix zależy, by użytkownicy mieli dostęp do treści, które uwielbiają, i dlatego właśnie zapowiada realizację licznych nowych produkcji animowanych, w tym filmów i seriali oryginalnych.

08.11.2018Netflix

"House of Cards" sezon 6. Śmierć Franka Underwooda. Jak zginął bohater, w którego wcielał się Kevin Spacey? [SPOILERY]

Premiera 6. sezonu "House of Cards" za nami. To już ostatni sezon przełomowej produkcji Netflixa. Postanowiliśmy więc sprawdzić, jak kończy się historia rodziny Underwoodów, bez głównego bohatera, w którego wcielał się Kevin Spacey. Czy w finale "House of Cards" pokazano śmierć Franka Underwooda? Co stało się z Claire Underwood, która przejęła po mężu wszystkie obowiązki jako pierwsza kobieta prezydent?

03.11.2018House of Cards

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×