"Never Have I Ever". Będzie 2. sezon "Jeszcze nigdy..."! Maitreyi Ramakrishnan przekazała dobrą wiadomość i pochwaliła się nową fryzurą!

Maitreyi Ramakrishnan ma grzywkę, a "Never Have I Ever" 2. sezon! Zabawne wideo, w którym gwiazda serialu "Jeszcze nigdy..." przekazuje kolegom i koleżankom z planu dobrą wiadomość rozbawiło internautów.

Multimedia

Maitreyi Ramakrishnan poinformowała, że "Never Have I Ever" z nią w roli głównej doczeka się 2. sezonu. "Jeszcze nigdy..." to jeden z najpopularniejszych seriali komediowych dla młodzieży w tym roku. Opowiada o dorastaniu pochodzącej z Indii dziewczyny. Całość inspirowana jest losami Mindy Kaling, gwiazdy "The Office" i "The Mindy Project".

Darren Barnet mógł zagrać Jugheada z "Riverdale"! Czego jeszcze o nim nie wiecie?Zobacz więcej

Maitreyi Ramakrishnan podczas spotkania z członkami obsady na Zoomie przekazała radosną informację. Wszyscy zwrócili też uwagę na nową fryzurę Ramakrishnan, która zapuściła grzywkę. Czy właśnie w takiej fryzurze przyjdzie jej grać Devi w 2. sezonie? Przekonamy się już wkrótce.

Szczegóły nowych odcinków nie są na razie znane. Maitreyi Ramakrishnan wywiadzie dla Variety wspominała jednak, że chciałaby, aby Devi w 2. sezonie bardziej doceniała swoją rodzinę i przyjaciół i mogła przepracować stratę ojca.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×