"Neymar: Perfekcyjny chaos". Netflix stworzy miniserial dokumentalny o jednej z największych gwiazd futbolu! Premiera już na początku przyszłego roku

Już za kilka tygodni na Netfliksie pojawi się miniserial dokumentalny o życiu Neymara, jednego z najbardziej utalentowanych, a jednocześnie najbardziej kontrowersyjnych piłkarzy na świecie. Co już wiadomo na ten temat? Sprawdźcie!

Multimedia

"Neymar: Perfekcyjny chaos" - nowy miniserial dokumentalny Netfliksa

25 stycznia 2022 roku na Netfliksie pojawi się nowy miniserial dokumentalny o życiu Neymara. Nie będzie to pierwsza produkcja Netfliksa, w jakiej pojawi się piłkarz - chociaż to być może nieco za mocne słowa, jednak kilka lat temu wystąpił w małym epizodzie w popularnym serialu "Dom z papieru".

Twórcy hitu Netfliksa często odnosili się do Polski! Zauważyliście wszystkie odwołania?Zobacz więcej

Jak dowiadujemy się z opisu nowej produkcji:

Jeden z najbardziej znanych i najlepiej opłacanych sportowców w historii – w wydaniu, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś. NEYMAR to bohater na boisku i kontrowersyjna postać poza nim. Ten trzyczęściowy dokument, wyreżyserowany przez Davida Charlesa Rodriguesa, przybliża gwiazdę piłki nożnej Neymara da Silva Santos Júniora, śledzi jego drogę do sławy w Santos, jego dni świetności w FC Barcelona i szaloną jazdę z reprezentacją Brazylii oraz z Paris Saint-Germain. Cały czas podnosi zasłonę za machiną marketingową Neymara, która prowadzona jest przez jego ojca. Ten pełen gwiazd serial zawiera wywiady z Beckhamem, Messim i wieloma innymi legendami, które opowiadają o miejscu Neymara w historii sportu.

Seriale dokumentalne to jedna z najbardziej cenionych kategorii oryginalnych produkcji Netfliksa. Nic dziwnego, że oczekiwania wobec serialu są wysokie.

Chociaż do premiery dokumentu pozostał jeszcze ponad miesiąc, niektórzy mają już wyrobione mocne przekonania na temat nadchodzącej produkcji. Fani Neymara, jak łatwo się domyślić, są zachwyceni perspektywą obejrzenia serialu dokumentalnego poświęconego ich idolowi. Nie brakuje jednak również głosów niezadowolonych internautów, którzy argumentują, że na własny serial produkowany przez Netflix o wiele bardziej zasługują inne gwiazdy footballu, tacy piłkarze jak Messi czy nawet Lewandowski. Warto dodać również, że dokument o Neymarze dołączy do listy wielu sportowych dokumentów dostępnych na Netfliksie, takich jak "Ronaldo", "Pelé" czy "Będziesz legendą człowieku".

Premiera miniserialu "Neymar: Perfekcyjny chaos" już 25 stycznia, wyłącznie na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×