"Niania". Agnieszka Dygant opowiedziała o ślubie. Ma już wybraną kreację?!

Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia, według których Agnieszka Dygant rozważa wzięcie ślubu! Miał namówić ją do tego syn. Teraz aktorka opowiedziała, jaka jest prawda! Rzeczywiście bierze ślub?

Multimedia

Agnieszka Dygant o ślubie

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że Agnieszka Dygant przygotowuje się do ślubu! Według "Na Żywo" syn aktorki dopytywał ją, kiedy weźmie ślub z jego ojcem, Patrickiem Yoką, przez co ta zaczęła to rozważać. Jaka jest prawda?

Agnieszka Dygant weźmie ślub!? Jej syn miał ją do tego przekonaćZobacz więcej

Teraz Agnieszka Dygant skomentowała plotki. W rozmowie z portalem "JastrząbPost" potwierdziła, że syn rzeczywiście poruszył ten temat, ale wcale nie planuje zaślubin!

On się zastanawia, bo dla niego to było tak oczywiste, że my jesteśmy razem i nigdy się nie zastanawiał, czy rodzice są po ślubie czy nie. I zadał kilka takich pytań, ale nie pociągnęliśmy tego. Temat umarł naturalnie. Więc zwolniłam się i z brania ślubu, i z odpowiedzi na to pytanie. (...) Nie myślałam o tym, aż tak. Chyba na razie nie mamy takiego pomysłu.

Aktorka zapytana została też, jaką wybrałaby kreację, gdyby jednak zmieniła zdanie. Ma już pomysł. - Chyba jakiś biały garnitur - przyznała.

Tak kiedyś wyglądała Tamara Arciuch, która przez lata emanowała pięknemZobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×