"Niania". Agnieszka Dygant powiększyła usta? Aktorka w końcu odpowiedziała na zarzuty dotyczące jej wyglądu!

Od pojawienia się pierwszych materiałów promocyjnych filmu "Listy do M. 4" wiele osób zastanawia się nad radykalną zmianą wyglądu Agnieszki Dygant, odtwórczyni roli Kariny w świątecznej komedii romantycznej. Część komentatorów twierdziła, że aktorka poddała się inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej. Jaka jest prawda?

Multimedia

Kontrowersje dotyczące wyglądu Agnieszki Dygant

Popularność Agnieszki Dygant, aktorki znanej dawniej głównie z ról w serialach "Niania" oraz "Prawo Agaty", nie maleje. Dzieje się tak za sprawą przede wszystkim jej roli Kariny, temperamentnej matki, partnerki Szczepana oraz pisarki, w serii popularnych komedii romantycznych "Listy do M.". Aktorka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie jej poczynania obserwuje prawie pół miliona osób.

Agnieszka Dygant promuje świąteczny hit. Internauci twierdzą, że bardzo się zmieniłaZobacz więcej

Nic dziwnego, że każda zmiana w jej wyglądzie wzbudza duże zainteresowanie, szczególnie jeśli stanowi ona ingerencję w rysy twarzy gwiazdy. Kilka tygodni temu, przy okazji promowania jej nowego filmu, "Listy do M. 4", Agnieszka Dygant zaczęła często pojawiać się w mediach osobiście oraz za pośrednictwem spotów reklamowych. Widzowie niemal natychmiast dostrzegli znaczne zmiany w wyglądzie jej twarzy. Część zareagowała bardzo emocjonalnie i z oburzeniem, sugerując, że aktorka skorzystała z jakiegoś rodzaju inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, czego skutkiem miał być jej aktualny wygląd.

Odpowiedź aktorki

26 lutego 2021 roku aktorka połączyła się za pośrednictwem live'a na Instagramie ze swoimi obserwatorami i wyjaśniła całą sytuację. Przyznała, że w kwietniu 2020 r. poddała się leczeniu ortodontycznemu - zabiegowi intruzji.

Agnieszka Kotońska przesadziła z retuszem zdjęć? Internauci krytycznie o nowych fotkach!Zobacz więcej

Kiedyś uśmiechałam się bardzo »dziąsłowo«, a jak się uśmiechałam, to dziąsła były bardzo widoczne. Nie przeszkadzało mi to, ale to, że łuk nie był równy, to oddziaływało to na obraz w kinie czy w telewizji, a także miało wpływ na kondycję zgryzu i wszystkiego - stwierdziła aktorka.

Agnieszka Dygant wyjaśniła dodatkowo, że razem ze swoją ortodontką pracują nad poszerzeniem łuku zębowego oraz wyeliminowaniem tyłozgryzu. Dodała także, że nie chciała przechodzić operacji z tym związanej, dlatego wybrała założenie aparatu ortodontycznego, który optycznie powiększył jej usta.

Wiktoria Gąsiewska pokazała jak mieszka. Pastelowe kolory, szarości i duże okna królują w jej gniazdku!Zobacz więcej

Przyznała również, że wbrew temu, co twierdzą niektórzy, nie korzystała nigdy z zabiegów wstrzykiwania botoksu: Czy robię sobie rzeczy związane z medycyną estetyczną? Nigdy nie używałam żadnych wypełniaczy, botoksu, wszystko mi się rusza - stwierdziła, dodatkowo pokazując swoje zmarszczki mimiczne jako dowód.

Agnieszka Dygant dodała, że korzysta z nowoczesnej medycyny estetycznej w postaci mezoterapii mikroigłowej i zabiegów laserowych. Zauważyła również, że w szczególny sposób dba o cerę, dlatego pije dużo wody oraz stosuje wyłącznie kosmetyki sprawdzonych marek.

Co myślicie o takim tłumaczeniu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • erandki.site (gość)

  Zmysłowa Karolina chce poznać chłopaka i ma ogromną ochotę na SEKS Zagadaj do niej! U góry nazwa strony!!

  28.02.2021 16:51
 • JoQ (gość)

  Założyła aparat a twarz ma tak zdeformowaną po zderzeniu z tramwajem. No po co to bzdury gadać. Wygląda jakby glowę w ulu przez tydzień trzymała

  28.02.2021 13:36
 • Ryszard (gość)

  Przykro patrzeć na Age teraz. Wygląd kaczego dzioba mi przychodzi na myśl gdy ją widziałem w filmie listy do m4

  28.02.2021 11:04
 • Ryszard (gość)

  Przykro patrzeć na Age teraz. Wygląd kaczego dzioba mi przychodzi na myśl gdy ją widziałem w filmie listy do m4

  28.02.2021 11:04
 • Dog (gość)

  Kiedyś super a teraz przykre ale wygląda jak joker z batmana

  27.02.2021 22:42
 • erandki.site (gość)

  Zmysłowa Karolina chce poznać chłopaka i ma ogromną ochotę na SEKS Zagadaj do niej! U góry nazwa strony!!

  27.02.2021 22:28
 • Czlowiek z natury (gość)

  Kobiety mają jednak chopla przy takiej urodzie przeciętnie dolnej robić z siebie rybę syraszne

  27.02.2021 17:41
 • Scytia (gość)

  Boję się na nią patrzeć, taka jest "śliczna i delikatna".. Miała paszczę jak rekin to teraz będzie prehistoryczny rekin gigant + glonojad. Ale ogólnie przypomina wielkiego kozła zwłaszcza w szeeerokim wielkim uśmiechu. Nie mogę znieść tych niedorobionych wzrokowo bab które występują w serialu - Operacje plastyczne do poprawki. Gdzie takie niedorozwoje się rodzą? Fundują sobie ogromne cyce, które im się z czasem psują, gniją, opadają w lewo i prawo, ogromne wary niczym buldożery na budowie, nosy pogruchotane.... litości;...mają na to pieniądze? Niech kupią sobie lustro i w nie patrzą. A co tam widać - to chyba jakiś potwór na mnie patrzy...? A to ty właśnie! Kobiety, nie bierzcie przykładu z czegoś takiego.To coś STRASZY a myśli, że jest piękne.

  27.02.2021 15:31
 • teresa (gość)

  a ja myslalam ze sobie krocze zaszyla , a ona powiekszyla usta , chyba nie wyrabiala sie przy robieniu loda

  27.02.2021 15:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×