"Niania" wróci z nowymi odcinkami jak "BrzydUla"?! Tomasz Kot nie miałby nic przeciwko! Jaka jest na to szansa?

Tomasz Kot udzielił wywiadu, w którym poruszony został temat powrotu... "Niani"! Czy serial rzeczywiście może wrócić z nowymi odcinkami? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Niania" wróci jak "BrzydUla"?!

Ostatnio modne jest reaktywowanie starych seriali, które widzowie kiedyś uwielbiali. W ten sposób powstał na przykład nowy sezon serialu "BrzydUla". Czy "Niania" także ma szansę powrócić?

Grał podopiecznego Niani Frani, dziś ma 26 lat! Jak wygląda obecnie Roger Karwiński i co robi?Zobacz więcej

Serial na podstawie amerykańskiego "The Nanny", który doczekał się 9 sezonów, skończył się w 2009 roku. Do tej pory nie wiadomo było, czy jest szansa na jego powrót, ale okazało się, że odtwórcy głównych ról - Agnieszka Dygant i Tomasz Kot - rozmawiali o tym. Aktor zapytany, czy byłby gotowy wrócić na plan "Niani" zareagował bardzo optymistycznie!

Jakby ktoś wpadł na pomysł reaktywacji, to jak najbardziej jestem na tak. Spotkałem niedawno Agnieszkę Dygant nad morzem. Powiedziałem jej nawet: „Aga, zobacz. Wyglądasz olśniewająco i fantastycznie, jakbyś była młodsza niż wtedy. Ja z kolei grałem starszego niż wtedy, więc normalnie możemy wejść i dalej to robić, bo wszystko się zgadza. „Nianię” skończyliśmy kręcić w 2009 roku. To była niesamowita przygoda. Bardzo wiele się wtedy nauczyłem. Przez 5 lat w każdym odcinku była jakaś gwiazda i super to było - wyznał Tomasz Kot w rozmowie z "Faktem".

Czy rzeczywiście "Niania" powróci z nowymi odcinkami? Jaka jest na to szansa? Przekonamy się pewnie niebawem!

Zobacz galerię

"Niania" - o czym jest serial?

Frania Maj, po utracie pracy w salonie sukien ślubnych, postanawia rozpocząć nowy rozdział w życiu. Początkowo zostaje akwizytorką kosmetyków. Szukając pierwszych klientów, trafia do domu Maksymiliana Skalskiego - słynnego producenta seriali telewizyjnych. Maks myli Franię z kandydatką na nianię. Postanawia zatrudnić ją do opieki nad trojgiem swoich dzieci: zamkniętej w sobie Zuzi, nieśmiałej Małgosi i urwisa Adasia. Frania zaprzyjaźnia się z dziećmi i pracodawcą. Tymczasem o względy Skalskiego zabiega jego współpracownica, Karolina.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×