"Niania" z Agnieszką Dygant od 2 stycznia w Stopklatce TV!

Nagrodzony dwiema Telekamerami serial komediowy "Niania" już w styczniu zagości na antenie Stopklatki TV. Perypetie Frani Maj i rodziny Skalskich stacja prezentować będzie w dwuodcinkowych setach od poniedziałku do czwartku o 15:55.

Multimedia

Agnieszkę Dygant jako Franię Maj z serialu „Niania” pokochały miliony widzów w całej Polsce, a rola Maksymiliana Skalskiego była jednym z pierwszych aktorskich osiągnięć Tomasza Kota. Razem stworzyli niepowtarzalny komediowy duet. Dygant, z urody przypominająca Fran Drescher – autorkę i odtwórczynię amerykańskiego pierwowzoru niani, na ekranie dorównuje jej aktorską brawurą – nie przypadkiem w trakcie realizacji serialu dostała od widzów dwie Telekamery. A to właśnie Frania Maj była jej pierwszą główną rolą w karierze. Sympatię publiczności zyskał też Adam Ferency, który wcielił się w zgryźliwego kamerdynera Konrada. Obok nich w produkcji gościnnie wystąpiła plejada polskich gwiazd, m.in.: Krystyna Janda, Małgorzata Kożuchowska, Daniel Olbrychski, Borys Szyc i Cezary Pazura.

Sitcom o 30-latce z warszawskiej Pragi, która obejmuje posadę niani w domu bogatego producenta telewizyjnego, nagrodzony został w 2007 i 2008 roku Telekamerą w kategorii najlepszy serial komediowy. Perypetie pełnej humoru i energii Frani, która zaprowadza nowe porządki w rodzinie Skalskich, a także… zdobywa serce pana domu, zyskał rekordową liczbę głosów i ogromną popularność.

Stopklatka TV planuje emisję wszystkich 9 sezonów „Niani”. Od poniedziałku do czwartku o 15:55 widzowie będą mogli oglądać po dwa odcinki serialu. Pierwszy odcinek pt. „Frania” na antenie już 2 stycznia o 15:55, drugi – „Przeminęło z dymkiem” – o 16:25. Na powtórki kanał zaprasza od wtorku do czwartku o 7:25, a w piątki o 7:55.

Komentarze

Skomentuj
 • JACEK KOPCZYNSKI (gość)

  MAREK SUDYM

  22.05.2020 16:15
 • emily / adrianna (gość)

  zgadzam się z tobą

  30.12.2016 20:25
 • stella/magdalena (gość)

  SKĄDA ŻE STOPKLATKA NIE MOŻE EMITOWAĆ NOWYCH ODCINKÓW. AUTOR magdalena

  30.12.2016 20:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×