"Nic się nie stało". Gwiazdy reagują na emisję kontrowersyjnego filmu. Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek Majdan i Natalia Siwiec wydają oświadczenia

Nie milkną echa po emisji w TVP dokumentu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało", który opowiadał o pedofilii wśród celebrytów. Jeszcze więcej kontrowersji wzbudziła debata po filmie, w której padły nazwiska gwiazd teoretycznie zamieszanych w aferę. Kolejne znane osoby postanowiły zareagować.

Multimedia

"Nic się nie stało". Gwiazdy reagują na emisję kontrowersyjnego filmu

TVP wyemitowało kontrowersyjny dokument Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało", który opowiada o pedofilii wśród celebrytów. Po filmie odbyła się debata, która wzbudziła jeszcze większe oburzenie niż sam dokument. Podczas debaty padły nazwiska gwiazd, które miały być zamieszane w całą aferę.

Kuba Wojewódzki w ostrych słowach odpowiada Sylwestrowi Latkowskimu. Zapowiada drogę sądową!Zobacz więcej

Jako pierwszy odpowiedział Kuba Wojewódzki. Teraz kolejne gwiazdy wydają oświadczenia i komentują "Nic się nie stało". Swoje oświadczenia wydali m.in. Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek Majdan i Natalia Siwiec.

Radosław Majdan poza swoim oświadczeniem opublikował także SMS-a, którego wysłał do Sylwestra Latkowskiego. W treści Radosław Majdan zawarł, że daje mu ostatnią szansę na odwołanie jego nazwiska, inaczej sprawa trafi do sądu.

Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważną sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca.

TVP pokaże film o pedofilii wśród celebrytów! To odpowiedź na "Zabawę w chowanego"? Znamy datę premiery!Zobacz więcej

Podobne oświadczenie wydała także Małgorzata Rozenek Majdan. Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski też nie dali długo czekać na swoją reakcję:

W związku z emisją filmu "Nic się nie stało" i przedstawionym w filmie, niezgodnym z prawem, procederem mającym miejsce w Klubie "Zatoka Sztuki" w Sopocie, stanowczo zaprzeczamy, abyśmy mieli jakikolwiek związek z tymi wydarzeniami, a także nie zgadzamy się z faktem wykorzystywania naszego wizerunku. Podkreślamy, że z uwagi na naszą rozpoznawalność, wykorzystano, bez naszej zgody, nasz wizerunek do promocji dokumentu. Działanie to jest sprzeczne z zasadami współżycia społecznego i etyką dziennikarską. Użycie naszego wizerunku i sugerowanie nieprawdziwych i kłamliwych informacji na nasz temat ma na celu wywołanie kontrowersji i sensacji, co w konsekwencji ma na celu promocję dokumentu "Nie się nie stało"

Blanka Lipińska odpowiada Sylwestrowi Latkowskiemu

Na Instastory Blanki Lipińskiej pojawił się jej komentarz do zaistniałej sytuacji. Pisarka i była menedżerka sopockiego klubu przyznaje, że jest to jawna manipulacja.

Mój wizerunek, jak i wizerunek innych osób publicznych, został tam użyty tylko i wyłącznie po to, żebyście spojrzeli na ten dokument. Zobaczcie, że te zdjęcia niczego do niego nie wnoszą. To się nazywa manipulacja.

Blanka Lipińska zaznaczyła także, że nigdy nie ukrywała swoich powiązań ze wspomnianym klubem.

Nigdy nie ukrywałam swojego powiązania z tym miejscem, bo nie miałam nic do ukrycia. Gdybym pewnie miała, to raczej w mojej pierwszej książce nie znalazłby się opis, że byłam menedżerem klubów nocnych. Każdy ma jakąś pracę. Chciałam tylko powiedzieć, że ja w tamtym czasie nie byłam celebrytką, ale teraz jestem i się klikam, i dlatego moje zdjęcie zostało tam użyte dwa razy. Co ono wniosło do tego materiału?! Nic.

Na koniec Blanka Lipińska odpowiedziała także Sylwestrowi Latkowskiemu, że nie wie nic o sprawie, o której opowiada jego film.

Panie Latkowski, ja nie mam panu nic do powiedzenia w tej sprawie po pana wezwaniu po tym materiale. Ja nic nie wiem, więc co ja mam panu powiedzieć?

Krzysztof Skiba wydał oświadczenie

Kolejną gwiazdą, której nazwisko pojawiło się w filmie był Krzysztof Skiba. Wokalista także wydał swoje oświadczenie w tej sprawie.

Stosując metodę Latkowskiego taki film można zrobić o każdym. Jeżeli Latkowski udałby się do baru mlecznego i zjadł tam naleśniki, a pięć lat temu komuś w tym barze skradziono by portfel, czy oznaczałoby to, że Latkowski jest w gangu kieszonkowców? Przy takiej metodzie podejrzani są wszyscy, którzy do klubu chodzili na kawę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ewa (gość)

  Mysle ze jak sprawa znajdze sie w "prawdziwym sadzie i rzetelnie"sie tym zajma to brud "celebrytow roznej masci"wyjdzie. Gorzej jak uczestnikami byli tez sedzia.

  23.05.2020 10:07
 • Gggg (gość)

  JAKIE TO gwiazdy????? Buraki

  22.05.2020 20:11
 • Masakra... :/

  @men "TVN niemiecka stacja niszczaca Polske i Polakow (...)" zanim coś napiszesz, sprawdź fakty, bo inaczej możesz zacząć wypisywać takie głupoty jak to uczyniłeś... TVN podlega Discovery...

  22.05.2020 16:33
 • Anka (gość)

  Jakie piekne słowa,tak taki film można o każdym zrobić, czyli jak jest o księdzu, to fajnie,udzielają się komentują, ale jak o nich to bee, fuj

  22.05.2020 07:50
 • Magda (gość)

  Teraz poczuli się zniesławieni tylko zapomnieli jak się solidaryzowali, jak murem stanęli za pedofilami i gwałcicielami. Trzeba być konsekwentnym kiedy udziela się komuś poparcia.

  22.05.2020 00:04
 • prawdziwy polak katolik (gość)

  szczególnie jak Latkowski zapłaci za zniesławienie... a zapomnałem, przecież po to się wymienia sędziów ....

  21.05.2020 22:20
 • men (gość)

  TVN niemiecka stacja niszczaca Polske i Polakow zgroza jak tak mozna wlasy kraj

  21.05.2020 21:54
 • men (gość)

  co uderz w stol a nozyce sie odezwa co/?i dobrze jak sie wezma to i dojda co i jak bylo moze niedlugo sie dowiemy jak paru pojdzie siedziec

  21.05.2020 21:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×