"Nic się nie stało". Krzysztof Zanussi również zamierza pozwać Sylwestra Latkowskiego!

Nie milkną echa emisji dokumentu "Nic się nie stało" oraz rozmowy z reżyserem tuż po premierze, gdzie Sylwester Latkowski wprost rzucał nazwiskami, sugerując, że niektórzy polscy celebryci wiedzą o pedofilii bądź sami są pedofilami.

Multimedia

W rozmowie po emisji "Nic się nie stało" Sylwester Latkowski wspomniał swój wcześniejszy film pt. "Pedofile", który zrealizował w 2005 roku. Wówczas opowiadał o pedofilskiej szajce z warszawskiego Dworca Centralnego. Jednocześnie Latkowski zasugerował, że z usług nieletnich męskich prostytutek korzystał reżyser Krzysztof Zanussi, dlatego sprawa została "zamieciona pod dywan"!

Słynny reżyser nie zamierza tak zostawić tych oskarżeń. Zanussi wydał krótkie oświadczenie, w którym zapowiada kroki prawne przeciwko Sylwestrowi Latkowskiemu.

Borys Szyc wydaje mocne oświadczenie w sprawie filmu Sylwestra Latkowskiego i publikuje wiadomości, jakie dostawał od reżysera!Zobacz więcej

Szanowni Państwo, Informuję, że w związku z fałszywymi oskarżeniami wobec mojej osoby sformułowanymi przez Sylwestra Latkowskiego, po emisji reportażu „Nic się nie stało” na antenie TVP 1 podejmę stosowne kroki prawne mające na celu ochronę moich dóbr osobistych i pociągnięcie do odpowiedzialności Sylwestra Latkowskiego. Przywołanie mojego nazwiska w kontekście spraw poruszanych przez Sylwestra Latkowskiego nie miało żadnych podstaw w stanie faktycznym i stanowiło pomówienie. Krzysztof Zanussi

Widzieliście film "Nic się nie stało"? Co o nim sądzicie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×