"Nic się nie stało". Kuba Wojewódzki w ostrych słowach odpowiada Sylwestrowi Latkowskimu. Zapowiada drogę sądową!

Telewizja Polska wyemitowała dokument Sylwestra Latkowskiego pt. "Nic się nie stało". Jego tematem jest pedofilia wśród celebrytów. Po filmie odbyła się debata, w czasie której autor dokumentu wymienił kilka nazwisk osób, które miały być powiązane z sytuacjami przedstawionymi w filmie. Kuba Wojewódzki od razu odpowiedział.

Multimedia

Sylwester Latkowski oskarża gwiazdy o pedofilię

Film "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego pokazał dramat nieletnich, będących ofiarami pedofilii, do której dochodziło w sopockiej Zatoce Sztuki. To klub, w którym zjawiały się znane osoby, celebryci i idole nastolatków. Po emisji w TVP odbyła się debata na temat problemu poruszonego w filmie. Padły nazwiska m.in. Borysa Szyca, Radosława Majdana, Kuby Wojewódzkiego i Jarosława Bieniuka.

TVP pokaże film o pedofilii wśród celebrytów! To odpowiedź na "Zabawę w chowanego"? Znamy datę premiery!Zobacz więcej

Autor filmu zwrócił się do osób, które miały być świadkami dramatycznych sytuacji w Zatoce Sztuki. Latkowski zwrócił się do konkretnych osób z apelem, aby opowiedzieli o tym, co widzieli.

Chciałbym zacząć od jednego, od apelu do Borysa Szyca. Borys, może czas nie tłumaczyć się, jak mi się tłumaczyłeś, że byłeś pijany wtedy, że ćpałeś, że mało pamiętasz... Chciałbym, żebyś powiedział opinii publicznej, czego byłeś świadkiem, czego robiłeś, a czego nie robiłeś. Jesteś dobrym aktorem, potrafić grać. Grasz na wrażliwych strunach, czas może wreszcie, żebyś powiedział prawdę? Mam tę samą prośbę do Majdana, do Wojewódzkiego, do tych dziewczyn i pań, które tam mignęły. Opowiedzcie o tym.

Latkowski podkreślił, że pedofilia wśród celebrytów nie dotyczy jedynie Sopotu. Stwierdził, że jeden ze znanych dziennikarzy korzysta z gejowskiej agencji towarzyskiej w Warszawie. "Jak zamawia chłopców, to robi casting. Zawsze ci chłopcy są zamawiani przez niego specjalnie. Stawia trzech chłopców i wybiera najmłodszego. Policja kilkakrotnie tam wchodziła i dokumentowała. To jest jedna z najważniejszych agencji gejowskich w Warszawie. Działa, bo właściciel jest za pan brat z policją. Byłą i obecną. (…) Poprosiłem decydenta telewizyjnego, żeby poprosił swoją gwiazdę, aby sprawdzał dowody swoich chłopców" - słyszymy w filmie. Podczas dyskusji okazało się, że ów "decydent telewizyjny" to dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak, a rozmowa między panami odbyła się w czasie, gdy w mediach głośno było o molestowaniu i mobbingu, których miał dopuścić się ówczesny dziennikarz TVN, Kamil Durczok.

Kuba Wojewódzki odpowiada Latkowskiemu

Tuż po emisji "Nic się nie stało" Kuba Wojewódzki zwrócił się do Sylwestra Latkowskiego za pośrednictwem wpisu na swoim profilu w mediach społecznościowych. Gwiazdor TVN stwierdził, że Latkowski od lat przejawia "mroczne zafascynowanie jego osobą". "Już w 2003 roku w swoim filmie Nakręceni czyli szoł biznes po Polsku, próbowałeś udowodnić, że zarówno ja jak i program Idol to ściema, układ i nieczysta gra. Potem było już tylko gorzej" - wskazuje Wojewódzki.

W swoim mocnym wpisie Kuba Wojewódzki zaznaczył, że historia ukazana w "Nic się nie stało" została zmanipulowana, a on sam został niesłusznie w to wmieszany.

W sposób haniebny i kłamliwy starałeś się wmieszać zarówno mnie jak i bliską mi osobę w brutalną aferę kryminalną Zatoki Sztuki. Próba przekonania świata, że bywając tam stawałem się uczestnikiem tamtejszych patologii tudzież ich cichym wspólnikiem to absurd i zwykłe przestępstwo. Przez lata bywałem też w budynkach TVP1, co nie czyni ze mnie waszego wspólnika, kłamcy, lokaja władzy czy aferzysty. Dramat wielu dzieci molestowanych przez Krystiana W. bywalca i współtwórcy tego miejsca, a także samobójczą śmierć jednego z nich zamieniłeś na oręż politycznej i światopoglądowej nienawiści. To przeraża. Karykaturalne jest twoje głębokie przekonanie, że chronisz świat przed patologią pedofili. Z taką etyką, uczciwością, cwaniactwem i brakiem jakichkolwiek zasad jakie reprezentujesz to świat należy chronić przed tobą.

Na koniec Wojewódzki zapowiada wejście na drogę prawną. Podkreślił, że pieniądze, które będzie chciał otrzymać w ramach odszkodowania przeznaczy na szczytny cel.

Naraziłeś na publiczny lincz zarówno mnie jak i tych których kocham. W imię bezlitosnej propagandy i odwetu. Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą. Twój mecenas Jacek Kurski nie ukrywał, że wasz film ma być odpowiedzią na kino Braci Sekielskich. Zaiste prawi z was chrześcijanie. Jeśli tak ratujecie Polski Kościół to jestem ciekaw jak ratować będziecie siebie. Bo ja nie powiem – Nic się nie stało. Idę z tobą i TVP do sądu. Postaram się wyrwać z 2 miliardów złotych dotacji dla tak zwanej telewizji publicznej tyle ile się da. Dla tych, którzy potrafią wykorzystać te pieniądze w imię miłości i pomocy innym.

Anna Mucha w domu Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz prowokuje i zarabia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Hahahah (gość)

  Aha bywał ale nic nie widział bo co.? Bo jest glupi tak ? Nie wie gdzie bywa ? Hehe dobry syf tefałenowski ..dlatego tak najeżdzali na obecną wladze bo sie bali ze ta wladza wyciągnie na nich nagrania ...

  31.05.2020 18:11
 • Raf (gość)

  Chciałbym z Tobą pogadać Kuba bo gadasz tylko z głupkami... ale jesteś pewnie zajęty .. baniem... się.. oglądam twoje programy... beznadzieja... zadzwoń. Powiem ci jak być dobrym dziennikarzem .. zamiast błaznem..

  25.05.2020 02:43
 • Raf (gość)

  Te zdjecia Kuby Wojewodzkiego... z drogimi autami i apartamentami... żenada... burak z niego buraczany...i buraki co im sie to podoba...dla mnie ten facet to niedowartościowane zero..

  25.05.2020 02:26
 • Raf (gość)

  I tak myślę że ten Kuba Jakub Wojewódzki to jest bardzo ale to bardzo mało inteligentny... i nie jest bystry ani nie ma wiedzy ... tylko jest ..... no ..... wiadomo...

  25.05.2020 02:23
 • Raf (gość)

  I tak myślę że ten Kuba Jakub Wojewódzki to jest bardzo ale to bardzo mało inteligentny... i nie jest bystry ani nie ma wiedzy ... tylko jest ..... no ..... wiadomo...

  25.05.2020 02:23
 • Raf (gość)

  Te zdjecia Kuby Wojewodzkiego... z drogimi autami i apartamentami... żenada... burak z niego buraczany...i buraki co im sie to podoba...dla mnie ten facet to niedowartościowane zero..

  25.05.2020 02:21
 • Raf (gość)

  Te zdjecia Kuby Wojewodzkiego... z drogimi autami i apartamentami... żenada... burak z niego buraczany...i buraki co im sie to podoba...dla mnie ten facet to niedowartościowane zero..

  25.05.2020 02:20
 • Raf (gość)

  Kuba Wojewódzki to żadna gwiazda ani gwiazdor ani król tvn.... to zwykły burak ...

  25.05.2020 02:15
 • John (gość)

  Brawo panie Latkowski , zrobil pan dobra robote !! Statystyki miedzynarodowe liczby pedofilow ! LGBT - 46 % Aktorzy - 29 % Trenerzy Personalni -. 17 % Nauczyciele -14 % Duchowni - 1,5 %

  22.05.2020 14:28
 • Eja (gość)

  A te dziewczynki to po co szły do tego klubu?

  22.05.2020 14:17
 • Gosc (gość)

  stało się stało… w końcu Ktoś miał odwagę poruszyć temat polskich CELEBRYTÓW . Olbrzymie gratulacje. Drogi Panie Latkowski wielki szacunek dla Pana za kawał dobrej roboty. Trzymię mocno kciuki i proszę się nie dać. Każdy doskonale mądrze rozumiejący POLAK wie, ze teraz pójdzie hala hejtu ze strony tzw. CELEBRYTÓW. Szkoda, że nasza młodzież wychowuję się na takim POKOLENIU, gdzie alkohol, narkotyki, botoksy, kłamstwo i obłuda oraz UKŁADY I RAZ JESZCZE UKŁADY to jest w dzisiejszych czasach bycie na TOPIE. Aczkolwiek będzie można się spodziewać kto ma lepszego prawnika i więcej kasy wyjdzie z tego z głową do góry. Pomyślcie DRODZY CELEBRYCI jaki dajcie przykład. śmiechu WARTE EVENTY Biznesowe , nic nie wiem i nic nie pamiętam – reguła na wszystko PORAŻKA

  21.05.2020 22:32
 • Jasiu (gość)

  „Jestem nicponiem, który wydurnia się w mediach i jeszcze mu za to płacą. Cudna robota, drwina ze wszystkiego i życie na osi absurdu. Polecam każdemu (...)” - K.Wszechpolski

  21.05.2020 22:15
 • Asia (gość)

  Warszawa. Dodatkowe emocje. Po pewnym czasie z sieci przeszliśmy w rozrywkowy real. Superromans, to o nas jest ten kicz Samotność w sieci. Nagle lądujesz w łóżku z kobietą, którą pierwszy raz widzisz, ale już dobrze znasz, bo waliłeś często w jej login. Nie potrzeba zbędnego gadania. Wyświechtane hasło „internet zbliża” jest prawdziwe. Wie to każdy niewyłapany pedofil.... - Cyt. Jakub W.

  21.05.2020 22:12
 • Ania (gość)

  „A jakie były dziewczyny z Idola?

  Oj, bardzo napierały. W ogóle Idol to była jakaś seksualna intifada. Jeśli ktoś chce się czuć w Polsce jak 50 Cent, powinien być członkiem jury w takim programie. Z wyjątkiem Eli Zapędowskiej mogliśmy siać na lewo i prawo. Jest taki syndrom, że pan z telewizji to na prowincji potencjalny dawca dobrego nasienia. A wiek inicjacji seksualnej wśród młodzieży drastycznie się obniża. Horror. Ale ja, jak już wiecie, jestem chłopcem wrażliwym, szukam partnerek a nie przypadkowych dziewczynek z 16-letnią chucią. Najlepiej zapytajcie Leszcza. Z tego co wiem, robił castingi w swoim domu i to bez względu na wiek oraz repertuar. W ogóle się z tym nie krył. Sam go widywałem na mieście z uczestniczkami, jak im badał organy. Ja jestem na takie akcje zbyt sentymentalny, gdyż zawsze po seksie z nieletnią się wzruszam(....)”

  21.05.2020 22:10
 • Grzegorz (gość)

  Czy telewizja TVN chroni celebrytę pedofila ? Jeżeli tak to jest za pedofilią.

  21.05.2020 22:04
 • Leszek (gość)

  Podobno dobrał się też do Michała Szpaka

  21.05.2020 15:26
 • Kuba (gość)

  To dopiero jest kur-wiarz aź mało powiedziane a teraz się wypiera

  21.05.2020 14:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×