"Nic się nie stało". Tomasz Patora z "Uwagi TVN" opowiada o swoim dochodzeniu w sprawie skandalu w sopockim klubie

Emisja "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego wywołała lawinę komentarzy, oświadczeń i pozwów. Tomasz Patora z "Uwagi TVN" przeprowadził własne śledztwo w tej sprawie i opowiedział o nim w "Dzień Dobry TVN".

Multimedia

"Nic się nie stało" - Tomasz Patora o swoich odkryciach

Nie milkną echa po emisji dokumentu "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego, w którym opowiedziano o aferze pedofilskiej w sopockim klubie. Co więcej w swoim filmie Latkowski oskarża rzeszę gwiazd o udział w skandalu. Wszystkie gwiazdy wymienione w "Nic się nie stało" wydały już swoje oświadczenia w tej sprawie i zapowiadają pozwy.

Doda stanęła w obronie Sylwestra Latkowskiego. "Brawo za odwagę dla tych, którzy mówią głośno o świecie show-biznesu"Zobacz więcej

Swoje dochodzenie w tej sprawie prowadził także Tomasz Patora z "Uwagi TVN".

O Krystianie W. znanym jako „łowca nastolatek” zrobiło się głośno za sprawą samobójczej śmierci 14-letniej Anaid Tutguszjan. 8 marca 2015 roku uczennica gdańskiego gimnazjum rzuciła się pod pociąg. Wcześniej zadzwoniła do matki i powiedziała, że została zgwałcona. Sprawie po latach przyjrzał się dziennikarz programu „Uwaga!” Tomasz Patora. Okazało się, że sprawca był powiązany z sopockim klubem Zatoka Sztuki. O swoich odkryciach i serii reportaży opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Konserwa (gość)

    To ma być przekaz: TVN zna sprawę od dawna, to zwykła afera kryminalna z której prawica chciała zrobić antidotum na powszechną pedofilię wśród księży katolickich. A wykazał potworna obłuda rzekomych obrońców ankietowanych dzieci. Jak molestują księża to jest naganne i wymaga potępienia. Jak inwestują nie-księża, a to przytłaczająca większość przypadków- to banalne i nie ma o czym mówić. A zresztą my też tam kiedyś wspomnieliśmy.

    30.05.2020 08:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×