"Nic się nie stało". TVP pokaże film o pedofilii wśród celebrytów! To odpowiedź na "Zabawę w chowanego"? Znamy datę premiery! [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Już w środę, 20 maja, o godzinie 21:00 na antenie TVP zadebiutuje nowy film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego pt. "Nic się nie stało". Obraz poruszy temat pedofilii wśród polskich elit oraz celebrytów, jednak niektórzy już upatrują się tutaj odpowiedzi na film braci Sekielskich pt. "Zabawa w chowanego". Słusznie?

Multimedia

Kilka dni temu na antenie TVP Info pojawił się zwiastun dokumentu "Nic się nie stało". Prezentowane są w nim fragmenty dotyczące sopockiego klubu "Zatoka sztuki", w którym działał łowca nastolatek, Krystian W. "Krystek".

Pod filmem na portalu YouTube widzimy następujący opis:

Przemoc seksualna, prostytucja i pedofilia - w lokalu, który miał być wizytówką Sopotu i który odwiedzali celebryci. Mroczne kulisy jego funkcjonowania ujawni Sylwester Latkowski w filmie dokumentalnym "Nic się nie stało". Już wkrótce pokaże go Telewizja Polska. Twórcy filmu prezentują kolejny już zwiastun.

TVP pokaże dokument o pedofilii wśród polskich elit! Będzie mocniejszy niż "Tylko nie mów nikomu" Sekielskiego?Zobacz więcej

Wielu obserwatorów zastanawia się czy film ma być odpowiedzią na dokumenty o pedofilii w Kościele katolickim autorstwa braci Sekielskich oraz czy będzie obiektywny. Reżyser filmu, Sylwester Latkowski zapewnia, że TVP nie ingerowała w treść obrazu, który był montowany na bieżąco podczas realizacji. Autor "Blokersów" napisał w swoich mediach społecznościowych:

Tyle słyszę, co jest, a czego nie ma w filmie. Kto w nim jest? O czym opowiada? Akurat najwięcej wiedzą osoby, które go nie widziały. Pierwszy pokaz początku filmu „Nic się nie stało” w czasie realizacji scen fabularnych. Montaż filmu rozpoczął się długo przed zakończeniem produkcji.

Dokładna data premiery "Nic się nie stało" jest już znana. Film pojawi się na antenie TVP1 w środę, 20 maja, o godzinie 21:00. Widać, że TVP traktuje premierę priorytetowo, bo "Nic się nie stało" wchodzi w miejsce zaplanowanej na ten dzień emisji filmu "Świat to za mało". Czy Telewizji Polskiej zależy na tym, aby wyprzedzić TVN, który w czwartek planuje wyemitować "Zabawę w chowanego" braci Sekielskich? Nie jest to wykluczone.

O filmie jeszcze raz zabrał głos jego twórca, Sylwester Latkowski:

Kto powinien się obawiać filmu? Powinni obawiać się Ci, którzy krzyczą o pedofilii, ale gdy odbywała się na wyciągnięcie ręki to udawali, że nic nie widzą, odwracali głowę albo oceniali to jako niewinną zabawę. Ci którzy uważali, że obowiązują ich inne zasady, w których można przedmiotowo wykorzystywać młodocianych. Premiera filmu „Nic się nie stało” - środa, 20 maja, godz 21 w TVP1

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ja (gość)

  Czy w tym wszystkim, wcześniej i teraz chodzi o osoby, które zostały wykorzystane? Mam wątpliwości.

  21.05.2020 15:12
 • Gość (gość)

  Każdy pedofil to zło, dziwi mnie fakt,że Pis tak zawzięcie broni księży oskarżając inna grupę, zresztą te oskarżenia to takie patykiem pisane.Film kiepsciutki,dowodów niewiele ,ale chodzi o to,żeby przykryć pedofilie wśród księży. Pedofil powinien zostac surowo ukarany bez względu na to kim jest,a księża powinni świecić przykładem skoro w kazaniach mówią nam jak mamy żyć.

  21.05.2020 06:14
 • Gość_1 (gość)

  @gość Żadnych naocznych zeznań? Serio oglądałeś to. Były zeznania ofiar. Chyba że masz żal że ofiary bały się pokazać twarz przed kamerą. Ty byś pewnie się nie bał / wstydził. Co lepsze zeznania były też w prokuraturze i sądzie, ale widać to za mało jak się ma kasę i układy. Ale o tym mówił autor filmu. Zgoda oskarżonych, a co najważniejsze skazanych powinno być więcej. Nie ważne w jakim środowisku, kara powinna być nie unikniona.

  21.05.2020 00:34
 • gość (gość)

  To takie naginanie źadnych zeznań naocznych świadków tylko znajomych i wyświetlone esemesy bardzo słabe dowody i po co te zdjęcia i nazwiska aktorów przecieź to nie oni byli oskarźeni,granie na emocjach tylko brak dowodów tylko dwóch męźczyzn jest oskarźonych.

  21.05.2020 00:08
 • kawa (gość)

  Tak to jest odwet na film braci Siekelskich ,rządzący powinni się zająć pedofilią i pedałami w Kościele a nie siać odwet

  21.05.2020 00:02
 • sid (gość)

  odwracanie uwagi od pedofili w kościele ,,,,tylko w kościele pedofile są bezkarni,bo kościół to państwo w państwie

  20.05.2020 22:06
 • Iii (gość)

  PiSowska zakłamana telewizja woli pokazać problem w innym miejscu niż przyznać że instytucja kościoła jest jednym wielkim zakłamaniem, wszyscy kryją się za wyżej postawionymi osobami. Kościół i PiS jeden wielki zakłamany twór który powinien być jak najszybciej rozwiązany aby nie czynić więcej zła.

  20.05.2020 21:31
 • Rycerz (gość)

  Pedofilia od kilkunastu lat jest ukrywana zamiatana pod dywan,przez niemal wszystkie rządzące partie. Ostatnio temat zostaję wyciągany tylko na potrzeby wyborów, później o wszystkim się zapomina. Bezkarność jest wśród księży co jest niedopuszczalne i oburzające. Tvp lepiej by zrobiło by zmienić tą chorą sytuację niż przekomarzać się na filmy o pedofili.

  20.05.2020 20:17
 • Kiedy (gość)

  A o pedofilii w boznicach.

  20.05.2020 11:19
 • PodatnikPracownikNiebudżetowy (gość)

  Pedofili trzeba likwidować wszędzie nie tylko w kościele. Nie mogą zboczeńcy robić to co im się podoba, tacy powinni być zmuszani do pracy w warunkach szkodliwych dla zdrowia. Innej pracy powinni nie znalść.

  20.05.2020 11:11
 • Marek

  Sejm dwa lata temu powołał komisję do spraw pedofilii i do tej pory jest to martwy twór. Podobnie TVP rzekomo walczy z pedofilią, a tak naprawdę to osłania KK i walczy z ujawnianiem pedofilii w kościele katolickim. Film pojawi się na antenie TVP w miejsce zaplanowanej na ten dzień emisji filmu tylko po to, aby zneutralizować szum wokół filmu Sekielskiego i wyprzedzić TVN, który w czwartek planuje wyemitować "Zabawę w chowanego".

  19.05.2020 18:58
 • Ja (gość)

  Kto tu pedofilem to są zbocze cy, a sekielskiego chodzi o pedofilię z młodymi chłopcami i kto to robi księża katoliccy arzad chroni ich zamiast wsadzić do wiezienia

  19.05.2020 17:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×