nic się nie stało

"Nic się nie stało". Sylwester Latkowski: "Edward Miszczak mnie nienawidzi". Będzie kontynuacja filmu o pedofilii?

Niedawno swoją premierę miał film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego pt. "Nic się nie stało", który narobił sporego zamieszania. Obraz, który według zapowiedzi miał opowiadać o pedofilii wśród celebrytów, tak naprawdę skupił się wokół sprawy "Krystka" i sopockiej Zatoki Sztuki. W rozmowie z "Polska Times" Sylwester Latkowski zdradził tajniki produkcji.

24.05.2020Nic się nie stało

"Nic się nie stało". Gwiazdy reagują na emisję kontrowersyjnego filmu. Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek Majdan i Natalia Siwiec wydają oświadczenia

Nie milkną echa po emisji w TVP dokumentu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało", który opowiadał o pedofilii wśród celebrytów. Jeszcze więcej kontrowersji wzbudziła debata po filmie, w której padły nazwiska gwiazd teoretycznie zamieszanych w aferę. Kolejne znane osoby postanowiły zareagować.

21.05.2020Nic się nie stało

"Nic się nie stało". TVP pokaże film o pedofilii wśród celebrytów! To odpowiedź na "Zabawę w chowanego"? Znamy datę premiery! [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Już w środę, 20 maja, o godzinie 21:00 na antenie TVP zadebiutuje nowy film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego pt. "Nic się nie stało". Obraz poruszy temat pedofilii wśród polskich elit oraz celebrytów, jednak niektórzy już upatrują się tutaj odpowiedzi na film braci Sekielskich pt. "Zabawa w chowanego". Słusznie?

19.05.2020Nic się nie stało

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×