Nicolas Cage jest pogrążony w żałobie. Nie żyje jedna z najbliższych aktorowi osób! Jego matka, Joy Vogelsang, miała 85 lat

Nicolas Cage przeżywa obecnie trudne chwile. Jeden z jego braci poinformował, że zmarła osoba z najbliższej rodziny!

Multimedia

Nicolas Cage w żałobie

Obecny czas jest bardzo trudny dla Nicolasa Cage'a i jego najbliższych - starszy brat aktora poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że 26 maja bieżącego roku zmarła ich matka w wieku 85 lat. Christopher Coppola, 59-letni reżyser i starszy brat Nicolasa Cage'a, informując o śmierci matki, Joy Vogelsang, zaznaczył, że spędzał z nią ostatnie chwile, jednak w samym momencie śmierci był nieobecny. Nicolas Cage póki co nie wypowiedział się w związku z tą tragiczną stratą.

Zmarła Lisa Banes - amerykańska gwiazda kina, telewizji i teatru. Jej śmierć była wynikiem tragicznego zdarzeniaZobacz więcej

Joy Vogelsang była w latach 1960 - 1976 w związku małżeńskim z Augustem Coppolą. Z tego związku narodziło się trzech synów: Christopher, Marc oraz Nicolas Kim Coppola, znany jako Nicolas Cage. Kobieta przez wiele lat zmagała się z problemami ze zdrowiem psychicznym, była z tego powodu wielokrotnie hospitalizowana. W jednym z wywiadów udzielonych już jakiś czas temu, Nicolas Cage przyznał, że problemy, z jakimi zmagała się jego matka nie pozostały bez wpływu na jego życie i twórczość.

- Najdziwniejsze w tym jest to, że nawet kiedy robiło się naprawdę dziwaczne, potrafiłem się oderwać i spojrzeć na to z naukową ciekawością. Jednak jestem pewien, że miało to na mnie jakiś wpływ. Uważam ją za siłę napędową mojej kreatywności. - przyznał wówczas aktor.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×