Nie będzie 2. serii serialu "Wataha" w HBO

"Wataha" wyprodukowana dla HBO nie doczeka się drugiej serii. Jest jednak szansa, że widzowie zobaczą dalszą część historii w innym serialu.

Multimedia

"Wataha" to sześcioodcinkowy serial wyprodukowany przez ATM Grupę dla HBO Polska. Wyreżyserowali go Michał Gazda i Kasia Adamik. Mimo dobrego przyjęcia ze strony krytyków i widzów, poinformowano, że nie powstanie druga seria serialu.

Historia skupiała się na postaci oficera straży granicznej, któremu udało się przeżyć zamach bombowy w jednostce w Bieszczadach. W głównych rolach wystąpili: Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński i Marian Dziędziel. Serial można było oglądać jesienią 2014 r. w HBO.

CZYTAJ TAKŻE: "PAKT" - NOWY SERIAL Z MARCINEM DOROCIŃSKIM JESIENIĄ W HBO KTO JEST KIM W SERIALU HBO "WATAHA"? [ZDJĘCIA]

"Wataha" pokazywana była także widzom HBO w Bułgarii, Czechach, Chorwacji, Serbii, Słowenii oraz na Węgrzech. W tym roku serial zostanie zaprezentowany również na festiwalu Series Mania w Paryżu. Ze względu na duży sukces komercyjny, ATM Grupa nie wyklucza, że historia pokazana w serialu "Wataha" będzie miała ciąg dalszy w innej produkcji. Spółka rozważa bowiem realizację nowego serialu lub filmu fabularnego na podstawie scenariuszy drugiej serii.

Komentarze

Skomentuj
 • xyz (gość)

  super film , zal za brak kolejnego sezonu...

  18.02.2016 21:35
 • xxx (gość)

  bez sensu

  06.12.2015 21:05
 • olo (gość)

  pewnie, lepiej robić szpilki na giewoncie 50 sezon albo taniec dla idiotów po raz 100. A jednego z NAJLEPSZYCH seriali ostatnich lat nie :/

  07.11.2015 18:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×