Nie będzie 2. sezonu serialu "2XL"

Serial "2XL" nie pojawi się w wiosennej ramówce Polsatu. Stacja zdecydowała, że w związku z powrotem "Przyjaciółek" na razie kończy produkcję "2XL".

Multimedia

Nie oznacza to jednak, że w przyszłości fani serialu "2XL" nie będą mogli śledzić dalszych losów swoich ulubionych bohaterów.

CZYTAJ TAKŻE: KONIEC "HOTELU 52"! NIE BĘDZIE 8. SEZONU SERIALU! BĘDZIE 2. EDYCJA "TOP CHEFA"?!

Jak informują Wirtualnemedia.pl, Nina Terentiew, szefowa programowa Polsatu, zapowiedziała, że telewizja rozważy w przyszłości nakręcenie drugiej serii "2 XL", ale rezygnuje z produkcji serialu "Hotel 52".

Pewne jest, że w wiosennej ramówce Polsatu znajdą się dwa inne seriale - "To nie koniec świata" i "Przyjaciółki", bo wyniki oglądalności tych produkcji w telewizji i internecie są zadowalające.

Chociaż "2XL" gromadzi tylko 1,5 mln widzów, to stacja jest jednak usatysfakcjonowana tym wynikiem. - W obecnych czasach to bardzo dobry wynik. Rozważymy kontynuację "2XL" w przyszłości, wiosną 2014 skierujemy nasze środki bardziej na rozrywkę - wyjaśniła Nina Terentiew.

Komentarze

Skomentuj
  • hm (gość)

    Przez przypadek trafiłam na ipla na ten serial, a w ogóle seriali nie ogladam, bo to był poza "Miodowymi latami" koszmarny chłam. Zaryzykowałam, bo bardzo lubię Panią Jungowską i co? Jakieś światełko w tunelu kompletnego dna - serial przesympatyczny, szczególnie na jesienne i zimowe szare wieczory. Prosty, banalny trochę, ale właśnie taki relaksujący i mimo wwszystk w swojej konwencji trzymający poziom, co właściwie w ogóle się już nie zdarza... I co? I widzę - kontynuacji brak. Polsacie - samobója sobie strzeliłeś brakiem kontynuacji.

    29.10.2017 14:31
  • Małgorzata (gość)

    Proszę o kontynuację serialu 2 XL. To najlepszy serial jaki dotąd ogladalam . Jest o wiele ciekawszy niż Przyjaciółki i To nie koniec świata. Występują w tym serialu świetni aktorzy. Prosimy o kontynuacje

    30.07.2017 22:11
  • serialomaniaczka (gość)

    No i mamy juz lato 2017 a drugiej serii 2xl brak ... Szkoda po cholerę dali serial żeby dać tylko pierwsza serie ...

    13.06.2017 11:38
  • Agatkaa (gość)

    Blagam o kontunuacje! Mega świetny serial a jeszcze lepsi aktorzy :-)

    12.01.2017 16:29
  • Magda (gość)

    Szkoda że nie ma kontynuacji tego serialu

    03.08.2016 03:24
  • Milena (gość)

    Nadal czekamy na kolejny sezon tego serialu

    26.06.2016 12:00
  • fani serialu 2 XL (gość)

    Czekamy na kontynuację serialu 2xl To bardzo fajny serial prosimy o kontynuację

    25.02.2016 22:50
  • Fanka (gość)

    Czekam już tyle czasu na kontynuację. To super serial. Taka szkoda, że nie wrócił na antenę :(

    02.02.2016 06:56
  • fan (gość)

    Do bani z takim zakończeniem kierownictwu tego projektu odjęło rozum zawodzicie fanów dawać ciąg dalszy

    07.12.2014 15:52
  • Muza (gość)

    Telewizja ma widzów za przeproszeniem za Idiotów!!! Nagrają interesujący serial,który ogląda bardzo dużo ludzi i nie zamierzają go kontynuować!!! Z odcinka na odcinka bardziej mnie wciągał ten serial,a jak się rozkręcił to koniec!!! Co to ma być???Chamstwo w państwie i w telewizji!!!! Zostało dużo wątków zaczętych i nie zakończonych!!!! Telewizjo Polsat tak się nie robi!!!! Apeluje i wręcz rządam kolejnych sezonów serialu 2XL!!!!!!

    30.03.2014 21:59
  • Myszka (gość)

    Tak idiotycznie zakończyć serial mogła tylko telewizja Polsat!!!! Nagracie 2serie odcinków przecież kilka wątków zostało nie wyjaśnionych!!!!!!!!!! I z szacunku dla widzów tego serialu wypadałoby zakończyć jakoś normalnie,a nie ucinać w momencie kiedy to każdy się wciągnął w ten super serial.CZEKAM NA KOLEJNE ODCINKI 2XL!!!!!!!!!!!!!!!!

    13.03.2014 19:10
  • 2XL MUSI WRÓCIĆ!!!!! (gość)

    Wszystkich fanów serialu 2XL zapraszam na profil na Facebooku o nawie CHCEMY KONTYNUACJI SERIALU 2XL.

    04.03.2014 15:53
  • 2XL MUSI WRÓCIĆ!!!!! (gość)

    Ja też się podpisuje i bardzo prosze o jak najszybsze nakręcenie 2sezonu 2XL.Ja co tydzień oglądam z całą rodziną ten serial.Mnie jak i mojej rodzinie przypadł do gustu,jak żaden inny do tej pory.Bardzo uwielbiamy ten serial i kochamy aktorów grających bo są zabawni z ogromnym poczuciem humoru,nie są sztuczni jak większość aktorów w innych serialach,Dziewczyny są naturale,puszyste,a zarazem urocze ;-)I przede wszystkim mimo swojej nadwagi mają pozytywne podejście do życia i potrafią się bawić.Mają świetne dowcipy i teksty,które zwalają nas z nóg. Pokazują obraz prawdziwych przyjaciół,którzy są w dobrych jak i w złych chwilach razem.Mogłabym tak pisać w nie skonczoność o serialu 2XL w samych pozytywnych zdaniach Do tego wkręcił nas wątek Agaty i Roberta,który warto byłoby rozwinąć.Czy wkońcu ich przyjażn przerodzi się w miłość i czy zrozumieją,że są dla siebie stworzeni i będą razem.Dodam też,że wątek rozwieszonych półnagich zdjęć Agaty z gazety Hot Girls przez Alka wlaboratorium też nie zostanie zakończony,a wręcz przeciwnie został rozpoczęty w 13 odcinku.Kolejny wątek utraty pracy przez Laure przez kobiete,która zapadła w śpiączke od leków odchudzających.Przecież Laura dała Agacie do zbadania te tabletki i kazała jej odstawić i nie brać.Zostało dużo wątków z scen niezakończonych.BARDZO BARDZO PROSIMY O KONTYNUACJE SERIALU 2XL.WRĘCZ BŁAGAMY PANIĄ NINE.Pozdrawiam gorąco wszystkich fanów serialu 2XL i apeluje walczmy o powrót naszego ulubionego serialu.

    03.03.2014 12:18
  • herman32 (gość)

    wielka szkoda że nie będzie 2xl bardzo fajny serial ,lepszy niż ,,to nie koniec świata'' który jest nudny stacja Polsat bardzo mnie zawiodła!

    28.02.2014 15:16
  • fanka (gość)

    Darujcei sobie naprawde - przeżywam przez was zawóc za zadwodem. Bardzo chetnie ogladałam przyjaciiółki i kiedy z odcinka na odcinek przezywalam co bedzie dalej to sie skonczyło i weszły 2XL.....i nawet spodobał mi sie bardziej wiec nie widze sensu powrotu przyjaciółek. Wolałabym 2XL!!!!!!

    01.02.2014 17:04