Nie będzie 3. edycji "Project Runway" w TVN!

Program "Project Runway" zwykle emitowany był przez TVN w ramach wiosennej ramówki. Czy będzie tak także w przypadku trzeciej edycji?

Multimedia

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, wiosną 2016 r. w ramówce TVN nie znajdzie się trzecia edycja programu "Project Rynway". - Mamy inne priorytety. Zaplanowaliśmy kilka dużych programów rozrywkowych - czytamy wypowiedź Bogdana Czai, wiceszefa programowego TVN.

CZYTAJ TAKŻE:
DRUGĄ EDYCJĘ "PROJECT RUNWAY" WYGRAŁ MICHAŁ ZIELIŃSKI!
JAK ROZWIJA SIĘ KARIERA MACIEJA SIERADZKY'EGO PO "PROJECT RYNWAY"? [WIDEO]

W "Project Runway" rywalizują osoby, które marzą o karierze projektantów mody. Wiosną 2015 r. druga edycja gromadziła przed telewizorami średnio 1,38 mln widzów. W czasie jej emisji TVN zajmował trzecie miejsce w całym rynku. W związku z tym, TVN zapewnia, że program nadal pozostaje w kręgu zainteresowania stacji.

Wiadomo na pewno, że w wiosennej ramówce 2016 roku pojawią się m.in. druga edycja "Małych Gigantów", reality-show "Single do wzięcia" oraz nowy program rozrywkowy "MasterChef Junior".

Komentarze

Skomentuj
  • Aneta (gość)

    Czekam ma project runway dajcie coś wartościowego nie ma co oglądać wszystko oklepane

    05.02.2017 23:30
  • Jz109 (gość)

    Każdy chce oglądać project runway ! A nie pojebanych małych gigantów i nic nie pokazują tylko się po pisują a project pokazuje oryginalność i pomysłowość i moda jest super !

    09.12.2016 15:23
  • . (gość)

    szkoda że nie będzie trzeciej edycji

    04.12.2016 13:44
  • Daniel (gość)

    Fajnego paragramu nie będzie a takie główna dają jak Single do wzięcia,Małych Gigantów , MasterChef Junior to jest pojebane zrozumcie potrafię nie oglądać telewizji nawet kilka miesięcy bo lecą same główna ale jak mi się coś to podoba to tego nie ma na moje to mogą nagrywać top model co sezony i tak samo Project Runway :) Boże co pojebani ludzie to wybierają masakra :(

    01.12.2016 21:45
  • olka (gość)

    Mali giganci - gowno singiel nie wiem a masterchef junior jeszcze wieksze gowno. Moze zdadza se sprawe ze ludzie nie chca tego ogladac bo to syf . !!! Project runaway super . Jestescie beznadziejni BEZNADZIEJNI !! W dupe se wsadzcie tych malych gigantow :)

    01.12.2016 10:04
  • Shasy (gość)

    szkoda że nie ma :( teraz tylko top model :(

    28.10.2016 16:39
  • Ika (gość)

    Jeden z lepszych programów .... Żal bo same nie warte uwagi chałowate programy zostały, a cos wartościowego odpadło na rzecz kolejnego totalnie durnego programu typu " miłość od pierwszego wrażenia " żal i maskarka

    09.10.2016 20:09
  • Sandra 89 (gość)

    Szkoda, bo jest tyle dziwnych programów, których oglądać się nie chce, a takiego fajnego programu, który zdobył tak dużą popularność nie będą już emitować.

    27.05.2016 08:14
  • Polska (gość)

    Czemu nie puszczą project runway, to był najlepszy program na który co środę czekałam o 21:30! Żałosne! Teraz tylko oglądać powtórki. Top model był więc i Project Runway powinien być :C Może doczekam się 3 edycji za rok...

    24.02.2016 16:47
  • Ania (gość)

    Szkoda, bo w przeciwieństwie do większości idiotycznych programów typu talent show, project runway reprezentował sobą jakiś poziom.

    23.02.2016 17:38
  • MONA (gość)

    A tak czekałam. Super program nie tylko o projektowaniu i szyciu. Studium charakterów...Czekam nadal.

    21.02.2016 20:53
  • ana (gość)

    Jestem zawidziona :(( kocham project runway!

    17.02.2016 21:48
  • Kasia (gość)

    Wielka szkoda. Czekałam na trzeci sezon. Szkoda, ze wystarczyło miejsca w ramówce na taki chłam jak " Ukryta prawda" itp...

    16.02.2016 12:40
  • minia100 (gość)

    Czekałam na trzecią edycję Project Runway. Szkoda że jej nie będzie.

    08.02.2016 16:26
  • Katrina (gość)

    I jeszcze dodam,ze Top model i Project Runway to najlepsze co można obejrzeć w tv.Czekam na więcej!!!!!!

    07.02.2016 19:10
  • Katrina (gość)

    Jak zwykle,gdy jest coś w telewizji co naprawdę przyciąga uwagę i jest interesujące to nie ma miejsca w ramówce.Za to durne programy,które już naprawdę się przejadły, jak najbardziej są powtarzane.Mam nadzieję,ze to się zmieni,bo nie długo na każdym programie będą śpiewać albo gotować!!!!!O zgrozo......!

    07.02.2016 19:06
  • smok (gość)

    szkoda, bo bardzo mi się program podobał i czekałam na III edycję :(