Nie będzie kolejnego sezonu "Klubu Szalonych Dziewic"!

Serial rozczarował twórców niską oglądalnością.

Multimedia

Nie pomogła nawet dobra obsada.

  • Podjęliśmy ryzyko realizacji bardzo nowoczesnego serialu wiedząc, że będziemy przecierać telewizyjne szlaki na polskim rynku serialowym. Przed TVN stało trudne zadanie adaptacji formatu holenderskiego i postaci zbudowanych w tamtej kulturze i mentalności na rynek polski. Dzisiaj wiemy, że historia i bohaterki były zbyt odważne, dlatego właśnie drugiej serii nie będzie"- napisało TVN w oficjalnym oświadczeniu, cytowanym przez "Wirtualnemedia.pl".

Czy faktycznie była to wina tego, że historia i bohaterki były zbyt odważne? A może po prostu scenariusz okazał się dla widzów rozczarowujący?

Komentarze

Skomentuj
  • Blondi92 (gość)

    Wciagnał mnie ten serial czekam na kolejne odcinki życiowy i fajne aktorzy w nim grają

    13.02.2019 00:04
  • anty (gość)

    swietny serial, pierwszy tego typu jaki ogladalam i naprawde mnie wciagnal, a poza tym fantastyczna obsada. moim skromnym zdaniem to puszczany za pozno.. wtedy, kiedy widzowie zajmowali sie juz ogladaniem innego filmu, i wiekszosc nawet o nim nie wie.. szkoda ze wycofuja..

    03.07.2010 13:25
  • qrka (gość)

    a kto to oglądał w ogóle ?

    20.06.2010 21:49
  • iza (gość)

    Mala ogladalnosc? Niemozliwe !! Jest swietny !!!Szkoda ze go nie bedzie a moze bedzie?

    20.06.2010 16:48
  • kala (gość)

    To był świetny serial !

    20.06.2010 15:08
  • kleo (gość)

    Wcale nie był zbyt odważny był zbyt nudny !!!

    20.06.2010 14:03
  • tweggy (gość)

    zrzygac sie mozna z nudow,jak kolejny odc. klanu,barw szczescia i innych chorych seriali z chorymi postaciami

    20.06.2010 00:33
  • ... (gość)

    serial dobry, udal sie jak 39 i pol.. wiadomo, że wiekszosc widzów to kobiety :) to było cos jak polski Seks w wiekim miescie. Historia i bohaterki zbyt odważne? To niech ogladna wersje angielska. Pf jak można zaczac cos i nie dokonczyc.

    19.06.2010 22:45
  • kama (gość)

    Dla mnie lecial o zbyt poznej porze. Fabula ciekawa, troche zbyt odrealniona, ale ciekawa =) Niestety jak trzeba wstac o 6 rano to seriale o tej porze odpadaja, nawet te ciekawe =)

    19.06.2010 22:28
  • szkoda:( (gość)

    SERIAL NA CZASIE - Mój ulubiony serial, dynamiczny, nowoczesny, ekstra obsada, szkoda, że nie będzie dalszej części, może pora nadawania była źle dobrana?

    19.06.2010 21:48
  • szkoda:( (gość)

    SERIAL NA CZASIE - Mój ulubiony serial, dynamiczny, nowoczesny, ekstra obsada, szkoda, że nie będzie dalszej części, może pora nadawania była źle dobrana?

    19.06.2010 21:46
  • ... (gość)

    Ja to lubiła i oglądałam regularnie super to było szkoda żę nie będzie następnego sezonu

    19.06.2010 21:27
  • alicja (gość)

    dla mnie byl świetny , wielka szkoda że mój gust tak bardzo się rozmija z gustem ogółu telewidzów , ale nie dziwi mnie to , bo niestety najwiekszą oglądalność mają seriale innych lotów , żeby nie powiedzieć niższych . W naszym kraju ogladają seriale dzieci i staruszkowie , dla nich się robi filmy. Wielka szkoda .

    19.06.2010 20:34
  • starsza pani oglądająca klub (gość)

    A może obawa przed następnym polskim serialem skutecznie odstraszyła młodych,odważnych?

    19.06.2010 18:48
  • ... (gość)

    był nudny i żałosny, tyle.

    19.06.2010 18:34
  • tekla (gość)

    starsze panie/bo one oglądają seriale/ wolą "Modę na sukces" tam nie ma obawy,że się coś zapomniało,bo cały czas nie wiadomo o co chodzi:))

    19.06.2010 16:23