Nie było żrącej substancji na koszulce Kuby Wojewódzkiego

Policja nie znalazła żrącej substancji na koszulce dziennikarza, jednak Kuba Wojewódzki został poparzony!

CZYTAJ TAKŻE: MICHAŁ FIGURSKI: NAPISAŁEM NA FACEBOOKU, ŻE TO JA OBLAŁEM KUBĘ WOJEWÓDZKIEGO KUBA WOJEWÓDZKI OBLANY ŻRĄCĄ SUBSTANCJĄ! DZIENNIKARZ ZŁOŻYŁ JUŻ DONIESIENIE NA POLICJĘ

Na portalu "NaTemat" ukazał się tekst, dowodzący, że Kuba Wojewódzki odniósł obrażenia podczas ataku sprzed kilku dni. Redaktor naczelny Tomasz Machała opublikował skany obdukcji, jaką prywatnie przeprowadził Wojewódzki. Wynika z nich, że dziennikarz doznał oparzeń termicznych i chemicznych głowy i szyi.

Takie wyniki oględzin lekarskich stoją w sprzeczności z oświadczeniem policji, która wcześniej zapewniała, że po przebadaniu koszulki Wojewódzkiego nie odkryła na niej substancji groźnych dla zdrowia. Kuba dostarczył wyniki obdukcji policji, ale funkcjonariusze obstają przy swoim zdaniu.

CZYTAJ TAKŻE: KTO NAPADŁ NA KUBĘ WOJEWÓDZKIEGO! MAMY ZDJĘCIE SPRAWCY! ATAK NA WOJEWÓDZKIEGO. KUBA WOJEWÓDZKI OBLANY KWASEM - ATAK ZAMASKOWANEGO BANDYTY!

  • Jeżeli informacje i materiały docierają do nas z opóźnieniem, to zdecydowanie nie pomaga nam to w działaniu. Koszulka, którą dostaliśmy do analizy, była pozbawiona śladów substancji zagrażających życiu lub zdrowiu. To mogę stwierdzić z całą pewnością - przytoczył "Super Express" słowa Mariusza Mrozka ze stołecznej policji.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×