"Nie chcę mieć dzieci"

Wyznaje Doda.

Multimedia

Plotki mówiące o tym, że stała się ona bardziej rodzinna wcale nie odzwierciedlają jej rzeczywistego stanu ducha. Pomimo tego, że jest zaręczona z Nergalem, na razie nie planuje ślubu. Nie czuje także potrzeby zostania matką i uważa, że nigdy się to nie zmieni.

 • Nie chcę mieć dzieci. Ciągle ktoś mi mówi, że na pewno zmienię zdanie, dojrzeję do macierzyństwa. Nie sądzę, uważam prokreację za niezbyt wybitną sztukę pozostawiania po sobie śladu na ziemi. Chcę zrobić znacznie więcej. Wciąż jestem głodna różnych wyzwań, a to wymaga skupienia na sobie. Wiem, że dziecko nie byłoby przy mnie szczęśliwe. Dlatego nie będę powoływać na świat istoty, która ciągle tęskniłaby za matką. Nienawidzę półśrodków - jak wychowywać dziecko, to na 100 procent - zdradza w rozmowie z magazynem "Pani".

Czy Nergal jest świadomy tego, że związek z Dorota nie pozwoli mu zostać ojcem? Ciekawe, co on myśli na ten temat i czy udałoby mu się zmienić zdanie Rabczewskiej.

Czytaj także: Doda w ciąży: Jestem w stanie błogosławionym! Doda powiększy piersi? Doda trafiła do szpitala!

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  down

  27.07.2010 20:10
 • Michael (gość)

  Jest zbyt wielką egoistką by miec dzieci.

  27.07.2010 19:07
 • majka (gość)

  dobrze,że zdaje sobie sprawę,że dziecko nie byłoby szczęśliwe przy niej .To prawda,że w wielu wypadkach to jest tylko zachcianka,a potem?potem tydzień u matki,tydzień u ojca i telefon wyłączony, gdy ojciec chce złożyć życzenia na dzień dziecka-ohydne!!!!

  26.07.2010 19:43
 • WE (gość)

  Nie macie innych tematów tylko o tej kretynce. Jaki kraj - takie "gwiazdy".

  26.07.2010 13:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×