"Nie czas umierać". Kiedy premiera kolejnej części przygód agenta 007? Nie mamy dobrych wieści!

Przemysł filmowy dosyć mocno odczuł skutki trwającej pandemii koronawirusa. Premiery niektórych filmów były przekładane już parokrotnie w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Przykładem takiej produkcji jest film "Nie czas umierać", czyli kolejna odsłona przygód Jamesa Bonda. Co aktualnie wiadomo na temat nadchodzącej premiery?

Multimedia

"Nie czas umierać" - kiedy premiera?

Niestety nie mamy dobrych wieści dla fanów serii filmów opowiadających o przygodach Jamesa Bonda, kultowego agenta 007. Premiera filmu "Nie czas umierać" była już kilkakrotnie przesuwana. Pierwotnie premiera filmu miała mieć miejsce 3 kwietnia 2020 roku. Ze względu na sytuację pandemiczną oraz zamknięcie kin w wielu krajach w tym czasie, twórcy pracujący nad produkcją zdecydowali o przesunięciu premiery na listopad 2020 roku. Niestety, ponieważ sytuacja była wciąż mocno niepewna, 2 października 2020 roku, za pośrednictwem oficjalnego profilu serii filmów na Twitterze, poinformowano o przesunięciu premiery na 2 kwietnia 2021 roku.

Billie Eilish najmłodszą artystką, która stworzy piosenkę do filmu o Jamesie Bondzie!Zobacz więcej

Wszyscy mieli nadzieję, że będzie to ostateczna data. Chociaż nie opublikowano jeszcze żadnego oficjalnego komunikatu mówiącego o zmianie planów, pojawiło się sporo spekulacji na ten temat. Za najbardziej rozsądny termin, na jaki potencjalnie miałaby zostać przesunięta premiera, uważa się jesień bieżącego roku. Nie jest to zresztą duże zaskoczenie, ponieważ państwa, w których spodziewane jest największe zainteresowanie produkcją, Stany Zjednoczone oraz Wielka Brytania, wciąż mierzą się z pandemią koronawirusa i minie jeszcze trochę czasu, zanim znajdzie się on zupełnie pod kontrolą.

W większości innych krajów, kina są albo wciąż zamknięte, albo polegają rygorystycznym restrykcjom, co z dużym prawdopodobieństwem mogłoby sprawić, że kwietniowa premiera okazałaby się zwyczajnie nieopłacalna. Oficjalnie jednak wciąż nic nie wiadomo.

Premiery filmowe zaplanowane na 2021 rok. Na co warto czekać?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×