"Nie czekaj". Weronika Rosati w drodze na plan? Julia Wieniawa i Kasia Zielińska już pracują! [ZDJĘCIA]

Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa pracują nad nowym serialem obyczajowym. Aktorki zamieściły nowe zdjęcia z planu, jednak brakuje na nich jednej z gwiazd produkcji!

Multimedia

Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa chętnie dzielą się w mediach społecznościowych zdjęciami z planu "Nie czekaj" - nowego serialu Polsatu. Na upublicznionych przez nie wczoraj ujęciach brakuje Weroniki Rosati, kolejnej gwiazdy produkcji.

Wieniawa, Zielińska i Rosati w nowym serialu Polsatu? Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Weronika Rosati ostatnie dni spędziła na Majorce. Aktora zamieściła na Instagramie zdjęcia z egzotycznej wyspy, jednak jej najnowsza relacja pokazuje ujęcia wewnątrz samolotu. Czy to oznacza, że Rosati już niedługo dołączy do koleżanek na planie "Nie czekaj"? A może weźmie udział w zdjęciach do "M jak miłość", w którym ma powtórzyć swoją rolę sprzed lat?

Jeżeli Rosati faktycznie wraca do Polski, istnieje szansa, że już niedługo poznamy szczegóły przynajmniej jednej z wymienionych produkcji! Na razie możemy co najwyżej spekulować na temat fabuły nowego serialu Polsatu oraz tego, w jaki sposób bohaterka Weroniki Rosati wpłynie na losy Mostowiaków.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×