"Nie igraj z aniołem" zamiast "Esmeraldy" od 8 lutego w TV4! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Nie igraj z aniołem" zastąpi "Esmeraldę" w TV4. Premiera meksykańskiej telenoweli 8 lutego.

Multimedia

"Nie igraj z aniołem" odcinek 1. w czwartek, 8.02.2018 o godz. 17:00 w TV4!

Bohaterką serialu jest Marichuy (Maite Perroni), dziewczyna o wielkim sercu, odwadze i pogodzie ducha, która nie poddaje się przeciwnościom. Kiedy Marichuy przyszła na świat, jej matka, przekonana, że jest umierająca, oddała ją pod opiekę księdzu. Ten zabrał ją do sierocińca. Wróciwszy do zdrowia, matka Marichuy robi wszystko, by odnaleźć córkę, ale jej wysiłki przez lata spełzają na niczym.

Wiemy, jaki serial zastąpi kultową telenowelę! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W wieku 14 lat Marichuy ucieka z sierocińca. Robi co może, by przetrwać żyjąc na ulicy. Mijają lata. Przygarnia ją Candelaria (Evita Munoz "Chachita") - praczka, która staje się dla niej jak matka. Marichuy ima się różnych zajęć, by pomóc Candelarii. Nie zawaha się także przed niczym, by pomóc dzieciom z sierocińca. Pewnego dnia wynikają z tego kłopoty, które kończą się w sądzie. Sędzią jest jej własny ojciec, który oczywiście, podobnie jak Marichuy, nie wie kim dla siebie naprawdę są. W obronę Marichuy angażuje się psychoanalityk, Juan Miguel San Román (William Levy). Marichuy zostaje objęta kuratelą Juana Miguela, który przyjmuje ją pod swój dach. Juan Miguel jest wdowcem. Jego teściowa sprawia, że Marichuy czuje się tam niepożądanym gościem. Juan Miguel znajduje więc nowy dom dla swojej podopiecznej - u sędziego Patricio Velarde (Ricardo Blume) i jego żony Cecili (Helena Rojo), prawdziwych rodziców Marichuy.

Juan Miguel i Marichuy zakochują się w sobie i pobierają się. W dzień po slubie Marichuy odkrywa sekret z przeszłości Juana Miguela. Jest wstrząśnięta tym odkryciem - opuszcza Juana Miguela i nie chce go nigdy więcej widzieć. Wkrótce Marichuy dowiaduje się, że jest w ciąży. Wyjeżdża z miasta z Candelarią, nie mówiąc nic Juanowi Miguelowi. Obie zamieszkują w hacjendzie, której właścicielem jest El Leopardo (René Strickler). El Leopardo zakochuje się w Marichuy. Ta zapewnia go, że może traktować go jedynie jak przyjaciela i nie może za niego wyjść, bo jest już mężatką. El Leopardo nie zniechęca się i powoli zdobywa jej serce. Po jakimś czasie mężczyzna dowiaduje się, że mężem Marichuy jest Juan Miguel, jego kolega jeszcze z czasów szkolnych. Obaj będą rywalizować o miłość Marichuy, dla której decyzja, którego z nich wybrać nie będzie łatwa.

Meksykańskie telenowele wszech czasów. TOP15 najlepszych latynoskich seriali [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Emilia (gość)

    Wie kto może jaki film będzie po esmraldzie teraz bo nie da tego oglądać

    20.07.2018 16:27
  • justyna (gość)

    boze przerwali droge do szczęścia czego ja mnie puszcza wczoraj juz leciala esmeralda i musze ogladac bo moj brat ogląda i oglądal 25 wrzesnia

    30.06.2018 10:28
  • Nico (gość)

    Esmeralda dno ile razy co za debile

    30.06.2018 02:54
  • ala (gość)

    dlaczego znowu Esmeralda ile razy można to oglądać dlaczego nie ma serialu droga do szczęścia jesteście telewizją prywatną i nic sobie z ludzi nie robicie jest wam wszystko jedno stracicie przez to wiele widzów bo ja i moi znajomi nie będa Waszej stacji oglądać.Macie w nosie co ludzie piszą.

    25.06.2018 17:23
  • paulina (gość)

    kasia tys ie cieszysz ze bedzie esmeralda wczoraj juz reklamowali

    23.06.2018 15:58
  • Kasia (gość)

    Super serial. Ale bardzo bym chciała żeby kolejną telenowelą był Triumf miłości, gdzie grają również William Levy i Maite Perroni.

    21.06.2018 13:27
  • paulina (gość)

    wejdzie sobie na tv4 program archiwum na 29.06.2018 po nie igraj z aniołem o 17 bedzie esmeralde a 2 lipca o 15 16 i 17 tez esmeralda to jest chore dopiero sie skonczyla 8 lutego

    17.06.2018 15:13
  • Marlena (gość)

    Mogli puścić nigdy cię nie zapomnę piękny serial albo np przyjaciółki i rywalki

    12.06.2018 22:54
  • Asia (gość)

    Błagam niech dadzą dalej drogę do szczęścia 😭😭

    11.06.2018 16:30
  • karolina (gość)

    po nie igraj z aniołem jakiś nowy film ma być z claudią alvarez i jose ron nazwa nosi amor con tigo czyli miłość przy tobie ja oglądam na tv4 od poniedziałku do piątku królewskie zycie w rolach głównych maite perroni i wiliam levy o godz. 13;00 a od 9 kwietnia na tv4 o 14;00 ma być droga do miłości w rolach głównych Angelique boyer i david zepeda a o 16;00 i 17;00 nie igraj z aniołem i tez bede oglądał miłość przy tobie ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;pozdrawiam;*

    24.03.2018 16:34
  • justyna (gość)

    po nie igraj z aniołem bedzie o 17;00 i 18;00 kiedy sie zakocham a pózniej o 15;00 i 16;00 triumf miłości

    24.03.2018 08:59
  • paulina (gość)

    podobno 17 grudnia powróci paulina o godz. 18;00 i 19;00 powtórki na następny dzień o 12;00 i 13;00 na kanale tv4 a po paulinie ma być rosalinda

    18.03.2018 18:33
  • kasia (gość)

    ja chce kiedy sie zakocham lub ukryta miłość ukryta miłość mogłą by sie zacząć 14 maja 2018 na tv4 o 16;00 i 17;00 a kiedy sie zakocham 13 sierpnia 2018 na kanale tv4 o 14;00 i 15;00 a morze miłości zacząć by sie mogło 17 grudnia 2018 na kanale tvr o godz. 19;00

    18.03.2018 18:30
  • dominika (gość)

    ja chce ukrytą miłość

    18.03.2018 18:26
  • ola (gość)

    Fajnie ze jest nie igraj z aniołem a potem licze na morze miłości nigdy nie oglądłem dodajcie potem moze miłości po nie igraj z aniołem

    12.03.2018 16:49
  • Mała (gość)

    Zaklęta miłość mogła by być następna!!!

    07.03.2018 09:12
  • Nat5 (gość)

    Super! Następnie powinno puścić Osaczoną:))

    06.03.2018 22:37
  • ja (gość)

    prosze potem o emisje Celeste