Nie lubi dzieci

"Mózg wam się zlasował i jest gęstości kaszki manny" - Anna Mucha o matkach rozkochanych w swoich dzieciach.

Multimedia

Aktorka ponownie wyraziła swoje poglądy na temat macierzyństwa, tym razem na swoim blogu.

Od dawna mówiła, że nie lubi małych dzieci. Teraz napisała: "Doprawdy nie lubię rozkochanych w swych pociechach rodziców, dziadków i wujów, którzy poza dzieckiem świata nie widzą [...] O matki! Co się z wami dzieje?".

Czy to oznacza koniec jej przyjaźni z Cichopek? Jak wiadomo, Kasi w głowie tylko jej urocze maleństwo, co jest normalne u młodych matek.

Zobaczymy, jakie Ania będzie miała zdanie, gdy sama urodzi dziecko.

Komentarze

Skomentuj
  • kinia (gość)

    Jak mozna nie kochac takich malutkich bezbronnych dzieci tylko ludzie bez serca.... Mucha jestes beznadziejna sorry

    10.12.2009 18:29
  • FIFI. (gość)

    MUCHA JEST ZAKOCHANA W SOBIE. OJ STRACIŁA U MNIE... NO ALE CO TAM JA PRZECIEŻ JESTEM JEDNĄ Z TYCH CO MA ZLASOWANY MÓZG GĘSTOŚCI KASZKI MANNEY I JESTEM Z TEGO DUMNA BO DZIECI TO NAJWIĘKSZY SKARB JAKI MOŻNA MIEĆ!!! NO COŻ CO NIE KTÓRZY WOLĄ MERCEDESY HAHA

    09.12.2009 20:54
  • wx (gość)

    jeśli wypowiada się na temat macierzyństwa i wie co czuje matka a mówi ze nigdy matką nie była to albo kłamie albo cos z nią nie tak

    03.12.2009 17:05
  • w (gość)

    jeśli wypowiada się na temat macierzyństwa i wie co czuje matka a mówi ze nigdy matką nie była to albo kłamie albo cos z nią nie tak

    03.12.2009 17:04
  • ja (gość)

    kto może nienawidzić dzieci małych bezbronnych istot? lepiej takiemu nie mieć dzieci....

    03.12.2009 16:58
  • ja (gość)

    to nie woda sodowa ta dziewczyna była kiedyś dzieckiem i wie co mówi...

    03.12.2009 16:53
  • tosia (gość)

    Widac pannie Annie woda sodowa uderzyła do głowy,przyjdzie czas, że będzie marzyła o dziecku ale zakończy się na marzeniach. Jej młodość, sława i kariera kiedyś miną i wtedy zostanie.....samuteńka......

    02.12.2009 21:44
  • tosia (gość)

    Widac pannie Annie woda sodowa uderzyła do głowy,przyjdzie czas, że będzie marzyła o dziecku ale zakończy się na marzeniach. Jej młodość, sława i kariera kiedyś miną i wtedy zostanie.....samuteńka......

    02.12.2009 21:42
  • Aga (gość)

    popieram :) nienawidze tych malych obrzyganych bachorow bleeee poza tym planeta i tak jest przeludniona wiec ludzie powinni adoptowac

    28.11.2009 18:54
  • kuba.. (gość)

    jest tak samo beznadziejną kobietą jak i aktorką ,szkoda słów

    22.08.2009 21:45
  • magnum (gość)

    każdy był kiedyś malutkim dzieckiem

    21.08.2009 22:19
  • Lord (gość)

    Ha! Popieram! Małe dzieci się ślinią i śmierdzą!

    21.08.2009 22:13
  • x (gość)

    nie lubi dzieci czy skretyniałych mamusiek? to duża różnica:)

    21.08.2009 21:37
  • ewelina (gość)

    Kiedyś sama byłaś dzieckiem;p

    21.08.2009 20:11
  • jolle (gość)

    zobaczymy jak sama urodzi dziecko{jak urodzi}czy nadal będzie tak uwazała!!!mAdrala,widocznie kasa jej uderzyła do głowy!!!!

    21.08.2009 19:40
  • brrr (gość)

    fajno dziołcha z nij ;p ale jo dzieci lubia ;p

    21.08.2009 16:16
  • john (gość)

    głupia cipa, co tu wiele gadać.

    20.08.2009 21:38
  • michał. (gość)

    ..35latek napisał:

    coraz bardziej jej nie lubie , jak mozna dzieci nie lubić, dla mnie Mucha juz jest nikim, jedynie dnem

    każdy ,jeśli tylko przy tym nie krzywdzi innych, ma prawo do własnych zapatrywań . Świat i ludzie sie zmieniają. Może i Mucha kiedyś na to inaczej spojrzy, a jeśli nie to co z tego?

    20.08.2009 11:24
  • ... (gość)

    mój wujek miał również podobne podejście, ale też dziwił, się jak moja matka nie pozwalała mojej nastoletniej wtedy siostrze na częste wyjścia do dyskoteki i ogólnie bardzo bogate życie towarzyskie. nigdy też nie był zbyt odpowiedzialnym człowiekiem; wydawał pieniądze na co tylko miał ochotę, jak to luzazki kawaler. jego podejście do życia całkowicie sie zmieniło z momentem przyjścia na świat jego córki, kingi. nadał jej to imię, bo zwykle się go nie zdrabnia. jak na razie słyszymy z jego ust o "kingusi", a jeszcze przed kilkoma miesiącami, aby podać jej zabawkę, trzeba było mieć wyszorowane ręcę, o dotykaniu właściwie nie było mowy. jak widać dziecko zmienia życie człowieka i samego jego nie do poznania. panna mucha na własnej skórze się o tym przekona, musi tylko minąć trochę czasu.

    20.08.2009 09:43
  • w (gość)

    ... napisał:

    Ja myśle tak samo jak Mucha a jestem po 30 i też nie mam dzieci

    wiesz co, to ty sie moze nie staraj nigdy w zyciu o dziecko , lepiej bedzie dla ciebie, ....dobrze że tacy ludzie to wyjatki