"Nie ma mowy!". Filmowy trójkąt miłosny wkrótce w kinach [ZDJĘCIA]

Romantyczna komedia „Nie ma mowy!” o przeciwieństwach, które się przyciągają i sile wspomnień, które potrafią czasem mocno namieszać. Rebecca Hall i Jason Sudeikis w rolach głównych. Film trafi do kin 5 sierpnia.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:

"Iluzja 2". Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg i Daniel Radcliffe w kontynuacji hitu! [ZDJĘCIA+WIDEO]
"Nowe przygody Aladyna". Zobacz polski zwiastun nowej czarodziejskiej francuskiej komedii! [WIDEO]

Ona jest młodą wdową, która nie potrafi zapomnieć o zmarłym mężu, znanym muzyku folkowym. Mieszka w małym miasteczku, w domku na wzgórzu i próbuje stworzyć biografię ukochanego. Przechodzi kolejny etap żałoby – wandalizm. On to przebojowy pisarz z Nowego Jorku. Dowcipny, czarujący, pewny siebie. Chce odkryć tajemnicze okoliczności śmierci ulubionego muzyka i poświęcić jego twórczości swoją książkę. Ten trzeci był ukochanym mężem, legendą muzyki folkowej. Odszedł młodo, u szczytu popularności i sławy.

Rywalizuję z duchem! – wyzna w jednej ze scen zakochany Andrew (Jason Sudeikis). Sytuacja patowa kiedy w grę wchodzi prawdziwa miłość. „Nie ma mowy!” to historia trójkąta miłosnego. I nie ma znaczenia, że ten trójkąt stanowi kobieta, mężczyzna i wspomnienie dotyczące innego mężczyzny – wyznaje reżyser, Sean Mewshaw. Liczą się emocje, uczucia – a one nie gasną wraz z odejściem bliskiej osoby. Pikanterii całej historii dodaje fakt, że i ona i on kochają muzyka – każde na swój sposób. Chciałem opowiedzieć, jak druga miłość może być lekarstwem na tę pierwszą i co się dzieje, jeżeli „żyli długo i szczęśliwie” kończy się przedwcześnie – wyznaje twórca.

Za reżyserię filmu odpowiada Sean Mewshaw. W filmie zagrali m.in. Rebecca Hall, Jason Sudeikis i Dianna Agron.

„Nie ma mowy!” w kinach od 5 sierpnia 2016 r.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×