"Nie marudzę, gdy jestem chory"

Stwierdził Olivier Janiak w "Dzień Dobry TVN".

Multimedia

W dzisiejszym programie na kanapie pojawili się znani mężczyźni, którzy opowiedzieli o samczej, hipochondrycznej naturze.

Olivier przyznał, że kobiety, pomimo fizycznej słabości, w głębi są dużo silniejsze od mężczyzn. "Gdybym miał mieć okres i poród, to pewnie bym tego nie przeżył"- powiedział Janiak. Chorobę i złe samopoczucie stara się znieść w milczeniu, co nie oznacza, że nie potrzebuje wtedy odrobiny wsparcia i troski.

Olivier wyznał także, że bardzo dobrze zna swoją żonę, tak jak i ona jego, więc rozumieją się bez słów. Wiedzą, kiedy trzeba pomóc i zawsze pamiętają o tej drugiej osobie. Na pierwszy rzut oka- małżeństwo idealne. Miejmy nadzieję, że mimo zgryźliwych głosów fanek Olivera, przetrwają te trudne chwile.

Czytaj także: Kalendarz Janiaka strzałem w 10-tkę!? Nie chce wojny z Kammelem!

Komentarze

Skomentuj
  • boczek (gość)

    Człowiek z natury nie jest monogamiczny - to małżeństwo jak i każde inne sięrozpadnie - takie jest natura - samiec ma zapłodnić jak najwięcej samic, aby zwiększyć szansę przedłużenia gatunku. Niech on nie pierdzieli o bólu kobiet - same są sobie winne, po co chcą mieć dzieci?

    06.04.2010 18:33
  • ja (gość)

    tak trzymać! nie lubię facetów - mazgajów.

    06.04.2010 17:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×