"Nie patrz w górę". Netflix stworzył podcast o swoim hicie. W "The Last Movie Ever Made" poznamy kulisy powstawania filmu

"Nie patrz w górę" to kolejny sukces Netflixa. Nowa produkcja platformy streamingowej stała się hitem. Fani filmu już niedługo będą mieli powód do radości. 7 stycznia pojawi się podscast na temat powstawania tej produkcji. Usłyszymy w nim Adama McKaya, ale również aktorów z obsady.

Multimedia

"Nie patrz w górę" od swojej premiery jest głośnym tematem. Film Adama McKaya zafascynował widzów ze względu na wyjątkowy scenariusz. Chociaż przedstawia on katastroficzną wizję naszych losów, to sporo z filmowych wątków może skłonić nas do refleksji nad tym, jak działają media i władza. Kiedy studentka astronomii Kate i profesor Randall Mindy dokonują niezwykłego odkrycia, mają świadomość, że jak najszybciej muszą powiadomić społeczeństwo o zagrożeniu. Nikt jednak nie przejmuje się tą informacją. To właśnie wtedy zaczyna się ich walka o to, aby zapobiec katastrofie. Intrygująca historia dodatkowo przyciąga widzów gwiazdorską obsadą, w której pojawili się m.in. Meryl Streep, Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio.

Fani filmu doszukali się sporej wpadki w produkcji Netflixa. Adam McKay odniósł się do tej sytuacjiZobacz więcej

"The last movie ever made". Podcast o kulisach tworzenia "Nie patrz w górę"

"Nie patrz w górę" stał się hitem Netflixa. Film szybko zaskarbił sobie serca użytkowników platformy. Wielu z nich nie może o nim zapomnieć i zaczyna czuć niedosyt. Dla fanów scenariusza Adama McKaya niedługo pojawi się wyjątkowa okazja do poznania szczegółów zza kulis tej produkcji. Jak podaje Variety, 7 stycznia swoją premierę będzie miał podcast "The last movie ever made". W sześciu odcinkach usłyszymy reżysera, a także aktorów z obsady "Nie patrz w górę". To właśnie oni opowiedzą o tym, jak wyglądała praca nad filmem w czasie pandemii i wielu innych szczegółach z planu. W nagraniu wzięli udział Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Tyler Perry, Ariana Grande, Timothée Chalamet, Rob Morgan, Himesh Pate.

Oto co się stało, gdy ekipa zebrała się, żeby stworzyć katastroficzną komedię, przeżywając jednocześnie serię nie tak komicznych katastrof – tak w zapowiedzi podcastu nawiązano do sytuacji wywołanej przez koronawirusa.

Filmy podobne do hitu Netfliksa! Po te produkcje warto sięgnąćZobacz więcej

Zobacz galerię

A wy jesteście fanami "Nie patrz w górę"? Czekacie na premierę podcastu?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×