"Nie patrz w górę". Obsada hitu Netfliksa jest pełna gwiazd! Sprawdźcie, gdzie jeszcze można ich zobaczyć

"Nie patrz w górę" to obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji na Netfliksie. Fani filmu poszukują kolejnych tytułów, jakie powinni zobaczyć po obejrzeniu "Don't look up". Sprawdźcie, w jakich innych produkcjach zobaczycie poszczególnych członków obsady!

Multimedia

Gwiazdy "Nie patrz w górę" w innych produkcjach

Film "Nie patrz w górę" pojawił się na Netfliksie pod koniec ubiegłego roku. Produkcja opowiada historię dwójki astronomów wyruszających w tournée po mediach, aby ostrzec ludzkość przed zmierzającą w stronę Ziemi zabójczą kometą. Studentka astronomii Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) i jej profesor dr Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) odkrywają, że po systemie słonecznym krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się ona na kursie kolizyjnym z Ziemią. Jakby tego było mało, nikt się nią nie przejmuje.

Twórcy "Bridgertonów" powracają z nowym serialem! Trudno uwierzyć, że coś takiego mogło się wydarzyćZobacz więcej

Okazuje się, że ostrzeganie ludzkości przed zabójczym zagrożeniem wielkości Mount Everestu prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji. Z pomocą dr. Oglethorpe’a (Rob Morgan) Kate i Randall szturmują media, zaczynając od biura beztroskiej prezydent Orlean (Meryl Streep) i jej spolegliwego syna Jasona (Jonah Hill), który jest też szefem jej sztabu, a kończąc w optymistycznym porannym programie The Daily Rip prowadzonym przez Brie (Cate Blanchett) i Jacka (Tyler Perry). Do zderzenia komety z Ziemią zostało tylko sześć miesięcy, a opanowanie 24-godzinnego cyklu obiegu informacji i przyciągnięcie uwagi zafascynowanej mediami społecznościowymi opinii publicznej, zanim będzie za późno, okazuje się szokująco komicznym doświadczeniem.

Polski film najpopularniejszy na Netfliksie! Doskonale sobie radzi w wielu krajachZobacz więcej

Jeśli tym, co przyciągnęło Was do filmu "Nie patrz w górę" była gwiazdorska obsada, to z pewnością zainteresuje nasza galeria. Zamieściliśmy w niej listę produkcji, w jakich można oglądać poszczególnych aktorów, którzy wystąpili w jednym z najnowszych hitów Netfliksa. Wszystkie przywołane przez nas produkcje również są aktualnie dostępne na Netfliksie!

Zobacz galerię

Film "Nie patrz w górę" jest dostępny na Netfliksie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×