Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[7/9]

"Nie patrz w górę". Obsada hitu Netfliksa jest pełna gwiazd! Sprawdźcie, gdzie jeszcze można ich zobaczyć

Cate Blanchett jako Brie Evantee

"Bezpaństwowcy" to mocny, poruszający aktualne tematy serial o losach czterech nieznajomych osadzonych w areszcie imigracyjnym w samym sercu australijskiej pustyni: stewardessie uciekającej przed niebezpieczną sektą, afgańskim uchodźcy i jego rodzinie szukających schronienia przed prześladowaniami, młodym ojcu pragnącym uwolnić się od pracy bez perspektyw oraz biurokracie, który ściga się z czasem, aby zapobiec wielkiemu skandalowi.

"Ciekawy przypadek Benjamina Buttona": Pod koniec I wojny światowej w Nowym Orleanie na świat przychodzi Benjamin Button, który wyglądem przypomina osiemdziesięcioletniego starca. Jego matka umiera tuż po porodzie, a przerażony brzydotą syna ojciec porzuca go pod drzwiami domu starców. Czarnoskóra Queenie z troską i poświęceniem opiekuje się opuszczonym chłopcem. Z upływem lat Benjamin młodnieje i zaprzyjaźnia się z Daisy, wnuczką jednej z pensjonariuszek. Po latach, kiedy Benjamin jest w kwiecie wieku, a Daisy dorosłą kobietą, ich drogi ponownie się schodzą.

"Utalentowany Pan Ripley": Lata 50. XX wieku. Tom Ripley, ubogi nowojorczyk, marzy o życiu w dobrobycie. Przypadek sprawia, że w jego życiu pojawia się amerykański milioner Herbert Greenleaf. Ripley podaje się za przyjaciela syna Greenleafa, który nie chce wrócić z Włoch do kraju. Milioner prosi go, by sprowadził marnotrawnego Dickie'ego do domu. W ten sposób Tom wkracza w nieznany do tej pory świat, którym upajają się bogaci Amerykanie. Szybko zaprzyjaźnia się z Dickie'em i jego dziewczyną, Marge. Nie cofnie się przed niczym, by zostać częścią wymarzonego świata.

"Hobbit: Niezwykła podróż": Hobbit Bilbo Baggins jest miłośnikiem dobrego jedzenia i tytoniu. To prawdziwy elegant i domator. Pewnego dnia czarodziej Gandalf namawia Bilba, by dołączył do wyprawy krasnoludów pod wodzą legendarnego Thorina Dębowej Tarczy. Celem misji jest przepędzenie smoka Smauga, który wymordował mieszkańców miasta Dal, u podnóża Samotnej Góry. Gandalf uważa, że krasnoludy potrzebują pomocy Bilba, który jest mały, zwinny i sprytny, a to czyni go wyśmienitym włamywaczem. Baggins wyrusza w podróż, podczas której odkrywa w sobie wielką odwagę.

[7/9] "Nie patrz w górę". Obsada hitu Netfliksa jest pełna gwiazd! Sprawdźcie, gdzie jeszcze można ich zobaczyć


×