fot. materiały prasowe Netflix
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[8/9]

"Nie patrz w górę". Obsada hitu Netfliksa jest pełna gwiazd! Sprawdźcie, gdzie jeszcze można ich zobaczyć

Tyler Perry jako Jack Bremmer

"Upadek Grace": Po tym, jak romans jej byłego męża wywrócił świat Grace Waters (Crystal Fox) do góry nogami, nowa miłość przywróciła jej radość życia. Jednak jej szczęście nie trwa długo. Gdy na jaw wychodzą skrywane tajemnice, Grace obraca swój ból w zemstę. Trzymający w napięciu thriller, w którym występują Phylicia Rashad, Bresha Webb, Cicely Tyson, a także scenarzysta i reżyser Tyler Perry.

"Zaginiona dziewczyna": W dniu piątej rocznicy ślubu Nick Dunne (Ben Affleck) zawiadamia, że jego żona Amy (Rosamund Pike) zaginęła. Pod presją policji i stale rosnącego zainteresowania mediów, ukazywany przez Nicka obraz szczęśliwej rodziny zaczyna pękać. Wkrótce mężczyzna staje się głównym podejrzanym w sprawie o morderstwo żony. Film powstał w oparciu o bestsellerową powieść kryminalną Gillian Flynn.

"Alex Cross": Alex Cross, detektyw i psycholog pracujący w FBI, zostaje wezwany na miejsce zabójstwa młodej kobiety. Razem z partnerem, agentem Tommym Kane'em, rozpoczynają śledztwo. Poszlaki wskazują na seryjnego zabójcę. Picasso jest świetnie wyszkolonym i bardzo sprawnym byłym żołnierzem oddziałów specjalnych, który chce dotrzeć do pewnego potężnego biznesmena. Psychopata wierzy, że torturując i zabijając ludzi, daje im wolność. Kontaktuje się z Crossem i wkrótce okazuje się, że zagrożone jest życie nie tylko detektywa, ale i jego żony, Marii.

[8/9] "Nie patrz w górę". Obsada hitu Netfliksa jest pełna gwiazd! Sprawdźcie, gdzie jeszcze można ich zobaczyć


×