Nie tylko Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Słynne małżeństwa, w których mężowie musieli się pogodzić z pozycją nr. 2

W polskim show-biznesie istnieje wiele małżeństw, w których obaj małżonkowie cieszą się ogromną popularnością. W większości przypadków jest jednak tak, że to mężowie są bardziej medialną stroną związku. Niektóre żony postanowiły wyłamać się z tego schematu i pomimo rozpoznawalności swoich drugich połówek, to one pozostają na pierwszym planie. Nie tylko w małżeństwie Hakielów mąż musiał się pogodzić z rolą drugich skrzypiec.

Multimedia

Najsłynniejsze małżeństwa w Polsce

W świecie show biznesu tradycją jest, że w momencie, gdy któraś z gwiazd znajdzie partnera bądź partnerkę, to z automatu ich wybrankowie również stają się osobistościami medialnymi. Jednak w zdecydowanej większości przypadków to mężowie są bardziej medialną stroną w związku. Przykładów nie trzeba daleko szukać. Są to m.in.: Robert i Anna Lewandowscy, Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska, Michał i Aleksandra Żebrowscy, Cezary i Katarzyna Żakowie i można by tak wymieniać bez końca.

Narodziny dziecka Żebrowskich już niebawem! Para przygotowuje się do przywitania na świecie ich 4. dzieckaZobacz więcej

Zdecydowanie trudniej jest znaleźć małżeństwa gwiazd, gdzie pomimo tego, iż obie połówki są na medialnym świeczniku, to jednak żona cieszyłaby się większą popularnością. Nie mniej, takie pary jednak istnieją i w większości przypadków mężowie świetnie sobie radzą z sukcesem swoich małżonek. Za przykład może posłużyć znana z roli prowadzącej "Project lady" Małgorzata Rozenek i jej mąż Radosław Majdan. Nie są oni jednak wyjątkiem potwierdzającym regułę. Z większą sławą swoich żon musieli bądź nadal muszą się mierzyć m.in.:

To jednak nie jedyne sławy, które musiały pogodzić się pozycją nr. 2 w swoim związku. Zobacz, w których słynnych parach, to żony znajdują się na pierwszym planie:

Zobacz galerię

Krystyna Loska i Henryk Loska poznali się jako dzieci. Wówczas nie podejrzewali, że połączy ich miłość na resztę życiaZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Re u, Gać uff,,, ut r,, (gość)

  Kasa po co tyle.....na co wam. Te samochody.....Jakiekolwiek. A tyłu jest biednych..co..to.za...katolicy...

  30.03.2022 18:23
 • Tag UV,, HD SB (gość)

  Cichopek...Jakiekolwiek podzielcie się kasą z biednymi...celebryci...żenada ..nieroby....

  30.03.2022 18:20
 • Gość (gość)

  Po nr nie stawia się kropki. Jak nie umiecie używać skrótów to tego nie róbcie,

  25.03.2022 21:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×