Nie tylko "Przyjaciółki"! Tych więzi można pozazdrościć! Oto najlepsi serialowi przyjaciele

W niejednym, polskim serialu pojawiają się bohaterowie, których łączy niezwykła więź. Czy ty przyjaźń damsko-męska, czy pomiędzy "Przyjaciółkami" - mogą na siebie liczyć i zawsze są tylko jeden telefon od siebie. Oto najpiękniejsze, serialowe przyjaźnie.

Multimedia

Przyjaźń w polskich serialach

Właściwie w każdym polskim serialu możemy zobaczyć wątek przyjaźni. Nie zawsze musi być on wysunięty na pierwszy plan, i na nim opierać się fabuła, są to też wątki drugoplanowe, ale zawsze przyjemnie się je ogląda. Tych najpiękniejszych przyjaźni w polskich serialach to czasem można nawet pozazdrościć!

W naszych rodzimych produkcjach, każda przyjaźń jest oczywiście inna - może to być relacja osób tej samej płci, ale zdarzają się też przyjaźni damsko-męskie, jak na przykład w "Policjantkach i policjantach".

Magda w niebezpieczeństwie! Ktoś obserwuje ją wieczoramiZobacz więcej

Na pewno silniejsze wydają się te znajomości, które trwają wiele lat, jak Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) i Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra) z "Na dobre i na złe" czy Magdy (Anna Mucha) i Kingi (Katarzyna Cichopek) z "M jak miłość". Twórcy nie poprzestają jednak tylko na damskich przyjaźniach, jest też kilka przykładów prawdziwych kumpli-mężczyzn.

Zobaczcie nasz ranking 10 przyjaźni z polskich seriali, które według widzów są najpiękniejsze!

Oto najpiękniejsze, serialowe pary! Takiej miłości można pozazdrościć! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Grochek (gość)

    Nudne udawanie flaszki olejem dno TVP

    09.11.2022 11:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×