"(Nie) znajomi". Powstaje polska wersja "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"! Kto w obsadzie? Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich fanów włoskiego filmu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" - powstaje polska wersja tego obrazu, która będzie zatytułowana "(Nie) znajomi". Kto znalazł się w obsadzie? Kiedy premiera?

Multimedia

POLSKA WERSJA "DOBRZE SIĘ KŁAMIE W MIŁYM TOWARZYSTWIE"

"(Nie) znajomi" to polska wersja włoskiego hitu pt. "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", który również w Polsce spotkał się z bardzo dobrym odbiorem ze strony widzów. Do tej pory projekt trzymano w tajemnicy, ale ostatniego dnia zdjęciowego fotografią z planu pochwaliła się Kasia Smutniak.

Co ciekawe, Kasia Smutniak grała we włoskim oryginale, gdzie wcielała się w rolę Evy. Wszystko wskazuje na to, że w polskiej wersji zagra tę samą postać. Smutniak na Instagramie napisała:

Ostatni dzień zdjęć! Nie mogłam się z wami wcześniej tym podzielić... Wspaniała grupa osób. To chyba najlepsza "zlepka" artystyczna w której miałam szczęście wziąć udział. Już za wszystkimi tęsknię.

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Kasia Smutniak zachwyca w świetnej włoskiej komedii Zobacz więcej

W obsadzie filmu "(Nie) znajomi" znaleźli się również Michał Żurawski, Tomasz Kot, Łukasz Simlat, Wojciech Żołądkowicz, Maja Ostaszewska oraz Aleksandra Domańska. Za reżyserię filmu odpowiada Tadeusz Śliwa, który do tej pory reżyserował m.in. satyryczny serial "Ucho Prezesa".

FILM "(NIE) ZNAJOMI" W POLSKICH KINACH POJAWI SIĘ JESIENIĄ 2019 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×