"(Nie) znajomi". Powstaje polska wersja "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"! Kto w obsadzie? Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich fanów włoskiego filmu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" - powstaje polska wersja tego obrazu, która będzie zatytułowana "(Nie) znajomi". Kto znalazł się w obsadzie? Kiedy premiera?

Multimedia

POLSKA WERSJA "DOBRZE SIĘ KŁAMIE W MIŁYM TOWARZYSTWIE"

"(Nie) znajomi" to polska wersja włoskiego hitu pt. "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", który również w Polsce spotkał się z bardzo dobrym odbiorem ze strony widzów. Do tej pory projekt trzymano w tajemnicy, ale ostatniego dnia zdjęciowego fotografią z planu pochwaliła się Kasia Smutniak.

Co ciekawe, Kasia Smutniak grała we włoskim oryginale, gdzie wcielała się w rolę Evy. Wszystko wskazuje na to, że w polskiej wersji zagra tę samą postać. Smutniak na Instagramie napisała:

Ostatni dzień zdjęć! Nie mogłam się z wami wcześniej tym podzielić... Wspaniała grupa osób. To chyba najlepsza "zlepka" artystyczna w której miałam szczęście wziąć udział. Już za wszystkimi tęsknię.

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Kasia Smutniak zachwyca w świetnej włoskiej komedii Zobacz więcej

W obsadzie filmu "(Nie) znajomi" znaleźli się również Michał Żurawski, Tomasz Kot, Łukasz Simlat, Wojciech Żołądkowicz, Maja Ostaszewska oraz Aleksandra Domańska. Za reżyserię filmu odpowiada Tadeusz Śliwa, który do tej pory reżyserował m.in. satyryczny serial "Ucho Prezesa".

FILM "(NIE) ZNAJOMI" W POLSKICH KINACH POJAWI SIĘ JESIENIĄ 2019 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Marta (gość)

  Widzialam tą wersje. Polscy aktorzy zagrali na wysokim poziomie. Cieszę się że powstała polska wersja włoskiego filmu. Polecam

  13.06.2020 21:06
 • s (gość)

  Przy całej sympatii dla obsady to niezrozumiała jest wartość artystyczna skopiowanego filmu

  30.09.2019 13:47
 • Ika (gość)

  Polacy tworza kiepskie komedie ale kopiowanie to jest dopiero żałosne

  26.09.2019 13:06
 • karol (gość)

  Tylko po co taki film, skoro nawet sposob swiecenia w nim jest identyczny? Skopiowac cos, co dobre i rozglos przy debiucie gotowy.

  26.09.2019 08:53
 • al (gość)

  Tylko po co? Czy my już, jak Amerykanie, musimy mieć wszystko podane po naszemu ?

  02.09.2019 13:54
 • Ja (gość)

  No,bardzo oryginalne.Gratulacje...

  27.08.2019 22:28
 • SzymonB (gość)

  Pamiętam, że włoską wersję obejrzałem jakoś przypadkiem i byłem w szoku, jakie to było dobre. Fajnie, że znów będzie grała Smutniak, reszta obsady też na plus, szczególnie Kot i Simlat. W sumie taki film nie wymaga wysokiego budżetu, a raczej dobrego aktorstwa, więc to naprawdę ma szanse się udać.

  13.08.2019 11:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×