Nie żyje Hanna Polk. Aktorka i była żona Piotra Polka miała 56 lat

4 grudnia 2019 roku w wieku 56 lat zmarła aktorka Hanna Polk. Kobieta grała w łódzkich i warszawskich teatrach, a także w filmach i serialach.

Multimedia

4 grudnia 2019 roku zmarła Hanna Polk, polska aktorka i była żona Piotra Polka. O śmierci kobiety poinformowała za pośrednictwem Facebooka jej siostra, Aleksandra Maria Zdrojewska.

Hanna Polk - życie i role

Hanna Polk (znana również jako Hanna Wrycza-Kurkowska) była absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Męża poznała na studiach. Przez wiele lat zmagała się z depresją. Jej małżeństwo z Piotrem Polkiem przetrwało siedem lat.

Aktorka występowała głównie na deskach teatru. Była związana z Teatrem Studyjnym '83, Teatrem Powszechnym w Łodzi, Teatrem Studio i Teatrem Ochoty. Zagrała także kilka ról w filmach ("Żurek", "Powidoki", "Gulczas, a jak myślisz?") oraz w serialach ("Klan", "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Ojciec Mateusz").

Data pogrzebu Hanny Polk nie jest jeszcze znana. Rodzinie i przyjaciołom aktorki składamy najszczersze kondolencje.

Komentarze

Skomentuj
  • To prawda (gość)

    Po co pisać w tej firmie? Co nas obchodzi czyją żoną była. Zmarła kobieta, aktorka, matka dwóch synów, która miała swoje życie i swoje osiągnięcia zwodowe. Współczuję najbliższym oraz tym wszystkim, którzy cierpią z powodu śmierci Hanny Polk.

    11.12.2019 01:14
  • Krzysztof (gość)

    Poziom intelektualny idioty (tki), ktory wygrafomanił ten tekst jest godny 500+.

    08.12.2019 17:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×