Nie żyje Klementyna Wohl. Dziennikarka TVP Kultura walczyła z okrutną chorobą

Zmarła Klementyna Wohl. Dziennikarka TVP Kultura, o której w ostatnich tygodniach rozpisywały się media. W sieci prowadzona była bowiem zbiórka na leczenie 35-latki, która jeszcze pod koniec lipca br. wzięła ślub.

Multimedia

Klementyna Wohl nie żyje. Dziennikarka TVP Kultura walczyła z okrutną chorobą

Klementyna Wohl była wydawczynią i dziennikarką TVP Kultura. O 35-latce zrobiło się głośno pod koniec lipca br., kiedy to zdecydowała się ona opowiedzieć o swojej chorobie. U Klementyny Wohl wykryto rozległy nieoperacyjny nowotwór jamy brzusznej z przerzutami. W ostatnich tygodniach zbierano dla niej pieniądze na kosztowną operację w Heidelbergu.

Jestem mamą 7-letniego Jasia, dopiero co się zaręczyłam i planowałam wspólną przyszłość z mężczyznami mojego życia… RAK przewrócił wszystko do góry nogami. Lekarze twierdzą, że nie są w stanie mi już pomóc… Jednak nie poddaję się. Moja rodzina i znajomi szukali za granicą klinik, które podejmą się operacyjnego usunięcia rozległego guza i dalszego leczenia, dając mi nadzieję. Przyjmie mnie najprawdopodobniej Klinika w Heidelbergu, która zgodziła się podjąć skomplikowane leczenie, którego koszt wynosi minimum 65 000 €. Wierzę, że mam jeszcze szanse na życie... że mój synek nie straci matki, a narzeczony przyszłej żony. Boję się, że gdy pomoc dla mnie będzie w zasięgu ręki, jedyną przeszkodą stanie się brak pieniędzy na leczenie. Dlatego proszę, nie zostawiajcie mnie samej! Chcę żyć, mam dla kogo! – pisała Klementyna Wohl.

Agnieszka Szydłowska po 15 latach zwolniona z TVP! Co się stało?Zobacz więcej

Klementyna Wohl zmarła w niedzielę, 15 sierpnia ok. godz. 13:00, w wieku zaledwie 35 lat. Dziennikarka osierociła 7-letniego syna.

Przyjaciele. Dziś odeszła Klem. W spokoju, bez bólu, przy kochającej osobie. Chcę Wam bardzo podziękować wszystkim za wsparcie. To co zrobiliście było niesamowite, pozwoliło Klementynie, póki mogła, walczyć. Klem była niesamowita. Była kimś, kto potrafił dać w prezencie obraz Ankylozaura patrzącego się na kometę. Westchnijcie za nią. Raz jeszcze dziękuję -przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Dawid Wildstein.

Kierujemy nasze wyrazy współczucia do rodziny zmarłej dziennikarki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Musisz być niezłym lumpem że takie farmazony wypisujesz !

  19.08.2021 01:44
 • Wolna Palestyna (gość)

  7yd płacze po 7yd*wce...tvpis to 7yd*wska telewizja dla głupiego polactwa.

  18.08.2021 01:43
 • Sosnowski (gość)

  brakuje słów całym sercem z Tobą spoczywaj w pokoju.

  17.08.2021 20:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×