Nie żyje Lisa Loring, pierwsza Wednesday Addams. Znana jest przyczyna śmierci 64-letniej aktorki

Media obiegła smutna wieść - w wieku 64 lat zmarła Lisa Loring, aktorka która wcielała się w pierwszą ekranową wersję Wednesday Addams z uniwersum Rodziny Addamsów. Znana jest przyczyna śmierci Loring.

Multimedia

Nie żyje Lisa Loring. Była pierwszą ekranową wersją Wednesday Addams

W miniony weekend media obiegła smutna wieść - w wieku 64 lat zmarła Lisa Loring. Aktorka była pierwszą ekranową wersją postaci Wednesday Addams w którą wcielała się w latach 1964-1966. Informację o jej śmierci przekazała przyjaciółka, Laurie Jacobson.

Z wielką przykrością muszę zawiadomić was o śmierci naszej przyjaciółki Lisy. Cztery dni temu przeszła potężny zawał serca, do którego przyczynił się nałóg palenia papierosów i wysokie ciśnienie krwi. Była na aparaturze podtrzymującej życie przez trzy dni. Wczoraj jej rodzina podjęła trudną decyzję o odłączeniu jej, co pozwoliło jej odejść. Jej osoba na zawsze pozostanie żywa w popkulturze i sercach jako Wednesday Addams - pisała.

Takiej wersji tańca Jenny Ortegi jeszcze nie widzieliście!Zobacz więcej

Postać Lisy Loring powróciła za sprawą ogromnego sukcesu serialu „Wednesday” Netflix. Jenna Ortega, która wcielała się w tytułową córkę Addamsów nie kryła w wywiadach, że swoją postać - w tym ikoniczny już taniec Ortegi - budowała na dorobku Loring. To właśnie Loring jako pierwsza wykonała taniec, który trendował w mediach społecznościowych na długo przed układem Ortegi.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×