Niedokończone i skasowane polskie seriale. Które produkcje zakończyły się bez wyjaśnienia wszystkich wątków?

Zdarza się, że polskie seriale są nagle kończone, ale nie zawsze... dokończone! Które produkcje zostały skasowane bez wyjaśnienia i skończenia wszystkich wątków? Sprawdź!

Multimedia

Niedokończone polskie seriale

Niektóre polskie seriale kończą się, bo, w przeciwieństwie do telenowel, nie mogą trwać wiecznie. Część z nich doczekała się godnych zakończeń, w których wszystko się wyjaśniało, ale część niestety zostało zakończonych nagle - z powodu złej oglądalności. Czasem też ostatni sezon dawał nadzieję na kolejne odcinki i zostawiał widzów z wieloma pytaniami, a jednak nie decydowano się kontynuować produkcji.

10 polskich seriali, które zakończono na jednym sezonie! Jakie były powody? [RANKING]Zobacz więcej

Które polskie seriale miały otwarte zakończenia? Na przykład ostatnio skasowany "O mnie się nie martw" - nie wiadomo, czy jeden z głównych bohaterów przeżył. Podobna sytuacja miała miejsce z "Zawsze warto", gdzie finał serialu aż prosił o więcej.

Widzowie próbują walczyć z decyzjami stacji, pisać petycje, ale rzadko to coś daje. Niestety część z tych produkcji - m.in. "Fala zbrodni" czy "Kryminalni" - skończyła się już dawno temu i więc tym bardziej raczej nie ma co liczyć na kontynuację i wyjaśnienie wszystkich wątków.

Najwięksi intryganci w polskich serialach. Kto próbuje niszczyć życie bohaterów?Zobacz więcej

W naszej galerii zebraliśmy kilka seriali, które zostały zakończone nagle i nie wszystkie wątki zostały dokończone i wyjaśnione. Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Tancred (gość)

  Zakończenie Fali Zbrodni najbardziej chamskie w połowie realizacji sezonu producenci zablokowali fundusze. W kryminalnych była ostatnia scena jak trójka bohaterów macha w kierunku widzów i można było sobie chociaż dopowiedzieć że Brodecki przeżył strzał .

  26.02.2021 08:19
 • Teresa (gość)

  Tajemnica Twierdzy Szyfrow też jest niedokończony 😑 serial bardzo ciekawy i podobno istnieje scenariusz na drugą serię ale ciągle cisza😓szkoda

  24.02.2021 16:44
 • Gość (gość)

  Adę w ,,Zawsze warto’’ grała Julia Wieniawa, a nie Julia Kamińska.

  23.02.2021 15:53
 • gość (gość)

  Kiedyś seriale nie ciągnęły się sezonami. Były zamkniętą całością i najczęściej trzymały tzw poziom. Im więcej sezonów tym poziom gorszy, niestety. Ale likwidowanie bez zakończenia to po prostu brak szacunku do widza.

  23.02.2021 15:36
 • eeee (gość)

  Z niedokończonych seriali dodałbym jeszcze "Wiadomości z drugiej ręki" (polską wersję argentyńskiej telenoweli "Pan i Pani Pelles") oraz "Życie jak poker" (serial emitowany pod koniec lat 90. na Polsacie).

  22.02.2021 20:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×