"Niedziela z…" Ewą Szykulską już 13 listopada w TVP Kultura

Bohaterką najbliższej „Niedzieli z…” będzie Ewa Szykulska, aktorka, która w tym roku obchodzi 50-lecie swojej pracy artystycznej.

Multimedia

"Niedziela z... Ewą Szykulską", 13 listopada, o godz. 17:15 w TVP Kultura

Ewa Szykulska to jedna z najbardziej wyrazistych osobowości scenicznych i filmowych. Jej charakterystyczny, zachrypnięty głos trudno pomylić z innym. Sprawdza się zarówno w komedii, jak i dramacie. Swoją karierę zbudowała na zasadzie opozycji: raz potrafiła być piękna i urzekająca, innym razem nieatrakcyjna i odpychająca. Z Ewą Szykulską rozmawiamy o jej spojrzeniu na zawód z perspektywy 50-lecia pracy aktorskiej, o wpływie filmu „Dziewczyny do wzięcia” na jej życie zawodowe. Aktorka opowie także o tym dlaczego lubi współpracę z młodymi reżyserami.

Gośćmi w studio będą: występujące w „Dziewczynach do wzięcia” Ewa Pielach-Merzyńska i Regina Regulska, aktor, reżyser i scenarzysta Maciej Kowalewski, reżyser Paweł Sala, producentka Estera Sypniewska, członek fanklubu Ewy Szykulskiej Marek Okowiak.

Po programie emisja filmów z udziałem aktorki: „Dziewczyny do wzięcia” w reż. Janusza Kondratiuka (godz. 18:05) i „Hydrozagadka” w reż. Andrzeja Kondratiuka (godz. 19:00).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×