Niedziele grozy w lutym na 13th Street Universal

13th Street Universal zaprasza miłośników horrorów i nie tylko, na straszne zimowe wieczory w nowym cyklu: "Niedziele grozy".

Multimedia

W ramach tego cyklu w każdą niedzielę o godzinie 22:00, prezentowane będą kolejno filmy: "Powrót do domu", "Po drugiej stronie korytarza" oraz "Oko".

10 lutego, Powrót do domu - Shelby (Mischa Barton "Życie na fali") nie potrafi pogodzić się z rozstaniem z ukochanym, który wyjechał z miasta. Kiedy Mike Gwiazda sportu wraca do rodzinnego miasta ze swoją nową dziewczyną Elizabeth (Jessica Stroup), wszyscy witają ich jak bohaterów. Porzucona i rozgoryczona była dziewczyna nie może pogodzić się z nowym stanem rzeczy. Kiedy podczas wypadku samochodowego Elizabeth zostaje zdana na łaskę Shelby, ta postanawia wykorzystać okazję i odzyskać swojego byłego chłopaka

17 lutego, Po drugiej stronie korytarza - Terry (Danny Pino) jest na skraju załamania nerwowego, kiedy odkrywa, że jego narzeczona June (Brittany Murphy) ma romans. Mężczyzna postanawia śledzić niewierną ukochaną i trafia do miejscowego hotelu, gdzie June w pokoju 507 oczekuje na kochanka. Terry wynajmuje więc pokój naprzeciwko i snuje morderczy plan działania. Jest gotów zabić niewierną kobietę i jej partnera. Przyjaciel Terry'ego - Julian (Mike Vogel) postanawia powstrzymać go przed popełnieniem zbrodni.

24 lutego, Oko - Niewidoma skrzypaczka Sydney Wells (Jessica Alba) poddaje się operacji przeszczepu rogówki i odzyskuje wzrok. Po raz pierwszy od czasów dzieciństwa widzi otaczający ją świat. Kiedy powoli dochodzi do siebie po operacji, uświadamia sobie, że dar wzroku może być przekleństwem. Męczona koszmarnymi wizjami i widokiem tajemniczych, mrocznych postaci wyrusza na poszukiwania dawcy rogówki i odkrywa przerażającą prawdę.

"Niedziele grozy" w każdą niedzielę lutego o godzinie 22.00, tylko na 13th Street Universal

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×