"Nielegalni". Grzegorz Damięcki w kolejnym zwiastunie nowego serialu CANAL+! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

"Nielegalni" już niedługo wejdą na ekrany! W sieci pojawił się drugi zwiastun serialu. Tym razem w teaserze widać Grzegorza Damięckiego, który wciela się w jedną z głównych postaci. Co nas czeka w nowej produkcji Canal+?

Multimedia

Canal+ upublicznił kolejny zwiastun nowego serialu szpiegowskiego "Nielegalni". Teaser przedstawia wydarzenia z Turcji, a jego postacią centralną jest bohater odgrywany przez Grzegorza Damięckiego. Dialogi, które można usłyszeć w zwiastunie, toczą się w dwóch językach: polskim i angielskim.

Zobaczcie pierwszy teaser nowego polskiego serialu CANAL+! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Nielegalni" to serial szpiegowski na podstawie kilku powieści Vincenta V. Severskiego. Fabuła rozgrywa się we współczesnych realiach polskich służb specjalnych. Misje oficerów wywiadu splatają się z ich politycznymi ambicjami i sprawami natury osobistej.

W obsadzie śmietanka polskich aktorów: Grzegorz Damięcki, Sylwia Juszczak, Filip Pławiak, Agnieszka Grochowska, Adam Woronowicz, Tomasz Schuchardt, Ireneusz Czop, Jan Frycz, Arkadiusz Detmer i Andrzej Seweryn. Nie zabraknie też zagranicznych gwiazd, takich jak norweska aktorka Synnøve Macody Lund, Rosjanin Sergey Frolov czy pochodząca z Ukrainy Fatima Gorbenko. Zdjęcia do serialu powstawały na Białorusi, w Turcji, Szwecji oraz Warszawie.

Zobacz galerię

Premiera serialu NIELEGALNI jesienią 2018 tylko w CANAL+ i CANAL+ 4K Ultra HD.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×