"Nielegalni". Szpiegowski serial od CANAL+. Kto w obsadzie? Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Kolejną serialową nowości od telewizji CANAL+ będzie szpiegowski serial "Nielegalni". Dokładna data premiery produkcji jeszcze nie jest znana, ale możemy spodziewać się, że serial trafi na antenę w 2018 roku. Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

„NIELEGALNI” to adaptacja misternie skonstruowanych szpiegowskich powieści Vincenta V. Severskiego. Produkcja mocno osadzona we współczesnych realiach polskich służb specjalnych, w którym osobiste porachunki, zadawnione rany i polityczne ambicje splatają się w pełnej napięcia akcji w Warszawie, Stambule, Sztokholmie oraz Mińsku.

Canal+ pracuje nad serialem szpiegowskim. Kiedy premiera?Zobacz więcej

W rolę głównego bohatera Konrada Wolskiego wcieli się Grzegorz Damięcki, który podbił serca widzów rolą Grzegorza Molendy w pierwszym sezonie „BELFRA”. Na ekranie towarzyszyć mu będzie plejada gwiazd polskiego kina: Andrzej Seweryn („Ostatnia rodzina”), Sylwia Juszczak („Krew z krwi” 2), Filip Pławiak („Czerwony pająk”), Agnieszka Grochowska („Obce niebo”), Adam Woronowicz („Sługi boże”), Tomasz Schuchardt („Cicha noc”) i wielu innych.

CANAL+ pracuje nad nowym serialem kryminalnym. Kto w obsadzie? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

„NIELEGALNI” to także najlepsi realizatorzy: reżyser Leszek Dawid („Jesteś bogiem”, „Ki”), operator obrazu Piotr Sobociński jr („Wołyń”), scenarzyści Dorota Jankojć-Poddębniak („Czuwaj”), Maciej Kubicki i Bartosz Staszczyszyn oraz producenci Anna Kępińska i Maciej Kubicki z Telemark („Bez tajemnic”, „Pakt”, „Uwikłani”).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×