"Nielegalni". Zobaczcie pierwszy teaser nowego polskiego serialu CANAL+! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Telewizja CANAL+ zaprezentowała właśnie pierwszy zwiastun swojego nowego polskiego serialu szpiegowskiego pt. "Nielegalni"! Zobaczcie, czego spodziewać się po produkcji!

Multimedia

"NIELEGALNI" to adaptacja misternie skonstruowanych szpiegowskich powieści Vincenta V. Severskiego. Fabuła została osadzona we współczesnych realiach polskich służb specjalnych. Spektakularne misje polskich oficerów wywiadu – akcja toczy się w Warszawie, Sztokholmie, Stambule i Mińsku – splatają się z politycznymi ambicjami i osobistymi porachunkami w pełen napięcia i zwrotów akcji serial. W rolę głównego bohatera „Nielegalnych”, Konrada Wolskiego, wcieli się Grzegorz Damięcki, który podbił serca widzów rolą Grzegorza Molendy w pierwszym sezonie "BELFRA".

V. Severski to pseudonim literacki pułkownika polskiego wywiadu, który przez wiele lat pracował poza granicami kraju pod przybraną tożsamością. W bestsellerowej serii sensacyjno-szpiegowskiej "Nielegalni", "Niewierni", "Nieśmiertelni" i "Niepokorni" odsłania warsztat pracy służb szpiegowskich. Pisarz aktywnie uczestniczył w procesie powstawania scenariuszy odcinków. Severski umie dawkować emocje i nie zwalnia tempa – już 18 kwietnia ukaże się jego kolejna książka "Zamęt".

Kiedy premiera nowego szpiegowskiego serialu CANAL+? [OPIS FABUŁY, OBSADA, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"NIELEGALNI" to mocne aktorskie nazwiska. Obok Grzegorza Damięckiego ("Belfer") na ekranie w zupełnie nowej roli Sylwia Juszczak ("Odwróceni"), Filip Pławiak ("Czerwony pająk"), Agnieszka Grochowska ("Obce niebo"), Adam Woronowicz ("Pakt"), Tomasz Schuchardt ("Cicha noc"), Ireneusz Czop ("Pokłosie"), Jan Frycz ("Baby blues"), Arkadiusz Detmer ("Symetria") oraz Andrzej Seweryn ("Ostatnia rodzina"). Z obsady międzynarodowej warto wymienić norweską aktorkę Synnøve Macody Lund ("The Girl in the Spider's Web") rosyjskiego aktorka Sergeya Frolova ("Devushka s kosoy") czy ukraińską gwiazdę filmu "Dedushka" - Fatimę Gorbenko.

Pieczątką jakości serialu są wybitni twórcy: reżyserzy Leszek Dawid (odcinki 1-5) i Jan P. Matuszyński (odcinki 5-10), oraz operatorzy Piotr Sobociński jr i Kacper Fertacz, Za scenariusz do "NIELEGALNYCH" odpowiadają Maciej Kubicki, Bartosz Staszczyszyn oraz Dorota Jankojć-Poddębniak. Producentem wykonawczym serialu jest firma TELEMARK Anna Kępińska i Maciej Kubicki ("Bez tajemnic", "Pakt", "Uwikłani").

Ekipa zakończyła zdjęcia na Białorusi i w Turcji. Trwają prace na planie w Warszawie, ostatnia transza zdjęć powstanie w lipcu w Szwecji.

Premiera serialu NIELEGALNI jesienią 2018 tylko w CANAL+ i CANAL+ 4K Ultra HD.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×