nielegalni

"Nielegalni". Grzegorz Damięcki: Mam nadzieję, że oglądając "Nielegalnych", nikt nie poczuje się robiony w trąbę [WYWIAD+WIDEO]

Grzegorz Damięcki jest gwiazdą nowego serialu telewizji CANAL+ pt. "Nielegalni". Jak radził sobie z rolą szpiega i pracą na międzynarodowym planie? Jak wspomina czas realizacji "Nielegalnych" i co myśli o młodych polskich twórcach, którzy dopiero zaczynają swoją pracę zawodową? O tym wszystkim porozmawialiśmy z Grzegorzem Damięckim!

28.10.2018Wywiad

Polskie seriale szpiegowskie. "Stawka większa niż życie" czy "Nielegalni"? Czemu jest tak mało polskich seriali o szpiegach? [GALERIA]

Telewizja CANAL+ premierę "Nielegalnych" zapowiadała hasłem, że to pierwszy polski szpiegowski serial od czasów "Stawki większej niż życie". To stwierdzenie nie jest prawdą, ponieważ później powstało jeszcze kilka produkcji tego gatunku, chociaż rzeczywiście nie jest ich wiele. Sprawdźcie, jakie jeszcze w Polsce powstały seriale szpiegowskie!

23.10.2018Ranking

"Nielegalni" [RECENZJA]. Polski serial szpiegowski na światowym poziomie? Jak prezentuje się nowy polski serial CANAL+?

CANAL+ ma przed sobą trudne zadanie; już chyba nikt nie pamięta o kompletnie nieudanej drugiej odsłonie „Belfra”, ponieważ „Kruk. Szepty słychać po zmroku” Macieja Pieprzycy okazał się serialem wysokiej klasy. Czy „Nielegalni” podołali zadaniu i prezentują się równie dobrze? Oceniamy dwa pierwsze odcinki serialu na podstawie powieści „Nielegalni” i „Niewierni” Vincenta V. Severskiego.

20.10.2018Recenzja

„Nielegalni”. CANAL+ udostępnia odcinki swojego najnowszego serialu przed premierą antenową! [GDZIE OGLĄDAĆ?]

Już w najbliższą niedzielę, 21 października od 21:30, w ramach otwartego okna CANAL+ pokaże dwa odcinki swojej najnowszej oryginalnej produkcji „Nielegalni”. Po raz pierwszy platforma nc+ dzień przed premierą antenową udostępni dwa wymienione odcinki w serwisach nc+ GO TV i nc+ GO i kolekcjach CANAL+ VOD 4K oraz CANAL+ VOD. Dodatkowo tego samego dnia i w ramach tych samych usług abonenci zobaczą z ponad tygodniowym wyprzedzeniem odcinek trzeci.

19.10.2018Nielegalni

"Nielegalni". Gwiazdy na premierze nowego polskiego serialu CANAL+! Kto się pojawił? [ZDJĘCIA]

Po sukcesach takich produkcji jak „BELFER” czy „KRUK. Szepty słychać po zmroku”, CANAL+ zaprasza widzów na pierwszy od czasów „Stawki większej niż życie” serial szpiegowski „Nielegalni”. Dziś (4.10.2018) w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie spotkali się twórcy serialu oraz przedstawiciele świata filmu i show-biznesu, by przedpremierowo obejrzeć dwa odcinki produkcji na podstawie książek Vincenta V. Severskiego.

04.10.2018Nielegalni

Polskie seriale jesień 2018. Co oglądać jesienią w telewizji? [GALERIA+LISTA PREMIER]

Nastał wrzesień, stacje telewizyjne ruszyły z jesiennymi ramówkami, więc to doskonały moment, aby przyjrzeć się ofercie polskich seriali końcówki 2018 roku. Co warto oglądać? Na co czekaliśmy już od dawna? Co może zaskoczyć? Sprawdźcie zestawienie polskich seriali 2018! Co będziemy oglądać jesienią 2018? W naszym zestawieniu przyglądamy się jedynie nowym produkcjom i nie bierzemy pod uwagę seriali, które są kontynuowane.

04.09.2018Jesienna ramówka 2018

"Nielegalni". Kiedy premiera nowego szpiegowskiego serialu CANAL+? [OPIS FABUŁY, OBSADA, ZDJĘCIA]

Prawdziwe życie szpiegów, presja podwójnej tożsamości i międzynarodowy rozmach – to znaki rozpoznawcze nowej, oryginalnej produkcji CANAL+, która zadebiutuje na antenie już tej jesieni. „NIELEGALNI” to adaptacja bestsellerowych powieści szpiegowskich Vincenta V. Severskiego, byłego pułkownika polskiego wywiadu, który osobiście konsultował scenariusz serialu. W Warszawie trwają zdjęcia do tej wyczekiwanej produkcji.

05.06.2018Nielegalni

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×