Niemcy pokochali polską aktorkę! Kim jest Natalia Avelon?

Natalia Avelon - to imię i nazwisko Polakom może mówić niezbyt wiele, ale za to kilka lat temu Niemcy wprost oszaleli na punkcie aktorki i piosenkarki, która urodziła się we Wrocławiu. Kim jest Natalia Avelon?

Multimedia

Natalia Avelon urodziła się w 1980 roku we Wrocławiu i przyjechała do Niemiec wraz z rodziną jeszcze w latach 80. Miała 9 lat i nie znała języka. Scena, teatr i taniec interesowały ją od najmłodszych lat. I tak już zostało.

Kim jest Polka, która zagrała w filmowym hicie Jamesa Wana? Robi karierę w Hollywood!Zobacz więcej

Została aktorką i wokalistką. Przełomową rolą okazała się ta w niemieckojęzycznym filmie „Das Wilde Leben”. Do filmu nagrano cover przeboju „Summer Wine”, który trafił w Niemczech na czołówki list przebojów. O swojej drodze do sukcesu oraz o miłości do filmu i muzyki Avelon opowiedziała w "Dzień Dobry TVN". Na scenie programu wykonała także piosenkę "Summer Wine".

Jedną z największych produkcji, w których zagrała Natalia Avelon był film Uwe Bolla pt. "Far Cry" z 2008 roku. Co ciekawe, Natalia Avelon zagrała również w kilku polskich serialach; mogliśmy oglądać ją m.in. w takich tytułach jak "Przypadki Cezarego P.", "Na krawędzi" czy "Pierwsza miłość".

Źródło: x-news/Dzień Dobry TVN

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewelina (gość)

    Natalia jest wspaniala kobieta. Ma talent aktirski i muzyczny. Dlaczego dopuero po tylu latach Polska zaprosila Natalie do TV?, Prezencja , jej glos i uroda i do tego tak bardzo baturalna i sympatyczna, czego dzisiaj wielu aktirkom brakuje. Czekamy na Natalie w naszych polskich filmach. Natalia zycze Tobie duzo szczescia i zostan taka jaka jestes . Fanka Ewelina

    17.01.2019 17:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×