Niemieckie seriale i programy telewizyjne dostępne w Internecie!

Tęsknisz za swoim rodzimym krajem, a może po prostu lubisz niemieckie programy telewizyjne? Teraz możesz oglądać najlepsze produkcje ProSieben, SAT.1, kabel eins, sixx, ProSieben MAXX oraz SAT.1 Gold na stronie internetowej lub używając aplikacji mobilnej.

Multimedia

Nadawca telewizyjny ProSiebenSat.1 ma dobre informacje dla wszystkich Niemców przebywających w Polsce, ale także polskich fanów niemieckich kanałów. Dzięki nowej aplikacji oraz stronie internetowej ProSiebenSat.1 Welt, widzowie mogą oglądać popularne niemieckie seriale, takie jak „Der letzte Bulle”, „Ladykracher” oraz „Pastewka” http://www.prosiebensat1welt.com/. W 2005 roku widzowie z Ameryki Północnej uzyskali dostęp satelitarny do ProSiebenSat.1 Welt. Teraz stację można oglądać także za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji w 17 krajach na świecie. W ten sposób możemy śledzić ulubione programy telewizyjne nie tylko w domu, ale także poza nim, używając smartfonów lub tabletów.

ProSiebenSat.1 Welt posiada własną ramówkę. Widzowie mogą obejrzeć nie tylko najnowsze produkcje telewizyjne, ale także program z ostatnich 12 godzin – w zależności od strefy czasowej i swoich preferencji. Na początku dostęp do programów grupy ProSiebenSat.1 kosztuje 7.90 EUR miesięcznie. Osoby, które chciałyby poznać nową usługę, mogą wybrać także bezpłatny tygodniowy okres testowy. Rezygnacja z oferty ProSiebenSat.1 jest możliwa w trybie miesięcznym.

„Każdego roku ponad 100 000 Niemców rozpoczyna nowe życie za granicą. Dzięki naszej nowej ofercie, miejmy nadzieję będą nieco mniej tęsknić za swoim domem a jednocześnie będą mogli na bieżąco śledzić to, czym ekscytuje się widownia w kraju” – mówi Zeljko Karajica, dyrektor zarządzający ProSiebenSat.1 TV Germany.

Program, który zadowoli każdego

Dzięki ProSiebenSat.1 Welt fani seriali, filmów oraz audycji sportowych dostaną to czego oczekują. Wśród niemieckojęzycznych programów znajdziemy romantyczne telenowele („Anna und die Liebe”), hity filmowe z gwiazdorską obsadą („Der Rücktritt”) oraz porywający “Bundesliga Magazin”. Nowości muzyczne oraz znane twarze niemieckiej sceny folkowej zaprezentuje Dieter Gerauer w „AlpenStar TV”. Z kolei „Stromberg” to idealna propozycja dla tych, którzy lubią śmiać się, oglądając najlepszych niemieckich aktorów komediowych.

Mobilny program linearny (ramówka) z Niemiec, nadawany w języku niemieckim dostępny jest przez internet na całym świecie przez całą dobę. Szybki i łatwy dostęp do najlepszych programów ProSiebenSat.1. Tygodniowy okres testowy – za darmo. Abonament miesięczny – 7.90 EUR. Istnieje możliwość rezygnacji z usługi w trybie miesięcznym.

Komentarze

Skomentuj
  • bekllar (gość)

    tylko, że te strony nie działają

    21.02.2018 22:03
  • lolo (gość)

    lol

    29.05.2015 11:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×