"Niemoralna propozycja". Demi Moore na wybiegu w Paryżu. Jej twarz jest nie do poznania! Fani aktorki zaniepokojeni

Demi Moore spełniła swoje marzenie i pojawiła się na wybiegu jako modelka. Obok niej w Paryżu prezentowały się m.in. Kate Moss i Bella Hadid. Fani aktorki zauważyli jednak, że coś niepokojącego stało się z jej twarzą. Demi Moore trudno teraz rozpoznać.

Multimedia

Twarz Demi Moore nie do poznania

Podczas Tygodnia Mody w Paryżu na wybiegu pojawiła się 58-letnia Demi Moore. Aktorka miała odnosiła zawodowe sukcesy głównie w latach 90. XX wieku. Wystąpiła wtedy w takich hitach jak np. "Uwierz w ducha", "Striptiz" czy "Niemoralna propozycja".

TOP 25 najpiękniejszych aktorek wszech czasówZobacz więcej

Biorąc udział w pokazie Fendi, za który odpowiadał dyrektor artystyczny damskiej kolekcji włoskiego domu mody, Kim Jones, aktorka spełniła swoje marzenie z lat, gdy była nastolatką. Przyznała to publikując post w mediach społecznościowych.

Spełnianie nastoletniego marzenia... Dziękuję @mrkimjones za otwarcie pokazu Fendi SS21 i gratuluję pięknego i magicznego debiutu!

Oglądając zdjęcia i wideo z wybiegu w oczy rzuca się przede wszystkim zmieniona twarz Moore. Fani są zaniepokojeni wyglądem swojej idolki. "Gdyby nie podpis, nie wiedziałabym, że to Demi Moore, Nie poznałbym jej!", "Ta twarz po prostu nie wygląda dobrze, nie wiem, czy to przez zabiegi, czy też wizażysta zrobił coś dziwnego..." - czytamy w sieci. W naszej galerii możecie znaleźć stare zdjęcia aktorki i przypomnieć sobie, jak kiedyś wyglądała.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Emma (gość)

    Karykatura samej siebie. Żal tych wszystkich niewolników skalpela. Czasu i źle zrobionej "plastyki" nie cofniesz...

    28.01.2021 21:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×