"Nieobecni". Danuta Stenka ocenia nowy serial Playera i TVN. Dlaczego zdecydowała się w nim zagrać?

"Nieobecni" to nowy serial platformy Player, który na antenę TVN trafi w 2021 roku. Jedną z kluczowych postaci gra Danuta Stenka. Zapytaliśmy aktorkę, jak ocenia nową produkcję ze swoim udziałem.

Multimedia

Danuta Stenka w serialu "Nieobecni"

Na platformie Player można już oglądać nowy serial pt. "Nieobecni". To wciągające połączenie serialu obyczajowego z wątkiem śledczym. Jedną z kluczowych ról odgrywa w nim Danuta Stenka, która wciela się w Elżbietę Zawadę - szefową Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych i przełożoną Filipa Zachary (Piotr Głowacki).

Bohaterowie nowego serialu Player Original. Sprawdź, kto jest kim w tej poruszającej historii!Zobacz więcej

Prywatnie Elżbieta to ciotka Filipa. Od lat skłócona ze swoim bratem. To ona zauważyła potencjał drzemiący w niepozornym bratanku i ściągnęła go do CPOZ. Od tej pory jest też najbliższą mu osobą. Kibicuje Filipowi i zachęca do przełamywania kolejnych barier. Elżbieta to twarda babka, profesjonalistka w każdym calu. Kiedy innych ponoszą emocje, ona zachowuje zimną krew. Nie bez powodu angażuje się całą sobą w swoją pracę. Szukanie osób zaginionych to dla niej rodzaj terapii, iskierka podtrzymująca płomień nadziei.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Co najbardziej spodobało się Danucie Stence, gdy czytała scenariusz "Nieobecnych"? - Wątek sensacyjny, który toczy się przez całą tę opowieść i pytanie, które zostało postawione i czeka na swoją odpowiedź do ostatniego odcinka, są utopione w opowieści o ludziach, o relacjach ludzkich, o rodzinie. (...) Ciężar tych relacji międzyludzkich jest zdecydowanie większy niż ciężar tej sensacji - wskazuje aktorka. Serial "Nieobecni" jest dostępny na Playerze, w 2021 roku pojawi się także na antenie TVN.

Justyna Wasilewska jako tancerka w głównej roli w nowym serialu Player Original i TVN. Wcześniej grała w "Sztuce kochania"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×