"Nieobecni" odcinek 1. Mila odkrywa, że jej ojciec i jego żona zniknęli! Zostali zamordowani przez sąsiada? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Już dzisiaj, 20 stycznia, o godzinie 21:30 telewizja TVN pokaże premierowy odcinek serialu "Nieobecni". Sprawdźcie szczegóły nowego serialu i zobaczcie, co wydarzy się w 1. odcinku "Nieobecnych"!

Multimedia

"Nieobecni" odcinek 1 - premiera w środę, 20 stycznia, o godzinie 21:30 na antenie TVN

W 1. odcinku serialu "Nieobecni" po długiej nieobecności Mila Gajda (Justyna Wasilewska), ceniona i znana performerka oraz tancerka, przyjeżdża do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. To tutaj, w małym miasteczku mieszkają jej najbliżsi – Marcin (Zbigniew Stryj), Dorota (Izabela Kuna) i Olek Gajdowie. Szanowana i lubiana przez wszystkich rodzina.

Danuta Stenka ocenia nowy serial Playera i TVN. Dlaczego zdecydowała się w nim zagrać?Zobacz więcej

Kiedy Mila dociera do domu, zastaje okruszki na talerzach, zimną herbatę w kubkach, karpia pływającego w wannie i rozpoczęte przygotowania do świąt. Brakuje jednak najważniejszego – rodziców i brata! Godziny mijają, a bliscy nie wracają i nie dają znaku życia. Kobieta rozpoczyna dramatyczne poszukiwania, nieustannie zadając sobie pytanie: "Gdzie oni są?!" Jak to możliwe, że w małej miejscowości, w której wszyscy wszystko o sobie wiedzą, nikt nic nie widział i nic nie słyszał?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

W tym trudnym momencie Mila poznaje Filipa Zacharę (Piotr Głowacki), bardzo osobliwego – mającego zespół Aspergera, a przy tym niezwykle bystrego – podkomisarza z Centrum Osób Zaginionych. Już pierwsze spotkanie Mili i Filipa doprowadza do starcia dwóch bardzo silnych, ale równie skrajnych osobowości, które są jak ogień i woda! Wspólnie szukając jakichkolwiek wskazówek dotyczących tajemniczego zniknięcia, zaczną odkrywać tajemnice rodziny Gajdów. Kiedy kolejne sekrety wypłyną na powierzchnię, Mila będzie musiała zmierzyć się z odpowiedzią na pytanie: "Na ile znamy tych, których kochamy?".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×